Opravdu smutné vyprávění mi zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Jana. Smutné a silné. Její dcera se pokusila o sebevraždu, zemřel ale nakonec čtenářčin syn... Pozor, čtení jen pro silné nátury!

V příspěvku čtenářky Jany k dnešnímu tématu si můžete přečíst, jak smrt syna přivedla nazpět čtenářčinu dceru.

Jano, ani nevím, co říct - ten příběh je děsivý - smekám před Vámi, že jste to zvládla! Rodiče by neměli přežívat své děti...


Přeji pěkné pondělí, musím říci, že tomu věřím...
Je to právě 13 let, kdy se moje dcera nevyrovnala s rozvodem a pokusila se o sebevraždu. Štěstí stálo při mně, našla jsem ji včas, takže přežila... ale skončila v léčebně. Verdikt lékařů byl otřesný - doživotní postižení.
V červnu téhož roku se stala trgická nehoda, zahynul při plnění služebních povinností můj nejstarší syn, ve věku 36 let. Zpráva přišla jako blesk z čistého nebe... „Je nám líto, Váš syn, srážku 2 Migů nepřežil...“
Skoro se mi zastavilo srdce a jak to sdělit ostatním dětem. Váhala jsem, zda a jak tuto zprávu říci nemocné dceři. Sdělila jsem, následoval hysterický záchvat, který jsem zvládla pomocí rychlé záchranky. Dostala injekci... a přišlo to neskutečné DOBRO... ráno se probudila a „vrátila se do života“. Smrt bratra byla silnější, než její „nemoc“.
Na uklidnění mi její ošetřující lékař řekl... jeho smrt... nebyla tak zbytečná.... něco dobré za zlé...
Takový je prostě život...
Jana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma 23. ledna 2012: Všechno zlé je pro něco dobré

  • Stalo se vám někdy, že vám něco špatného přineslo i dobré věci?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, posílejte mi své příběhy jako příspěvky k tématu. Získat za ně můžete společenskou hru Šachy od firmy Albi - tedy hru, ve které i zdánlivě špatná rozhodnutí mohou vést k dobrému výsledku. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na redakční e-mailovou adresu (viz níže) nejpozději 23. 1. 2012 do 14.30 hodin.

sachy