5f97e3b1aa32cnuskin.jpg

Nevíte, který z odstín vám bude slušet nejvíce? Vyzkoušejte si je všechny pomocí Instagram filtru. Zjistíte tak, jestli vám sluší některá z matných barev nebo třeba výrazný metalický odstín. Speciální technologie Sueded Comfort Cushion dodává rtěnce Nu Colour Powerlips Fluid jemnou jakoby semišovou texturu. Aplikátor rtěnky je navržen tak, aby snadno klouzala po konturách rtů.

Rtěnka Nu Colour Powerlips Fluid se snadno nanáší, nerozmaže se – což oceníte nejen při nošení roušky či respirátoru – a rty chrání a zanechává hebké po celý den. Nerozpíjí se, protože obsahuje kaolin, přírodní látku na bázi jílu, která barvě dodává dlouhotrvající efekt. Nechybí ani vyživující látky, například avokádový olej, včelí vosk nebo vitamin E.

48758143881-e5fa21fae6-o-1-.jpg

Jak správně nanášet rtěnku Nu Colour Powerlips Fluid?

  • Rtěnku nanášejte na čisté rty, odstraňte zbytky lesku i mastných potravin.
  • Jemně obkreslete kontury špičkou aplikátoru, poté vybarvěte.
  • Pro jemnější lesk zkuste místo aplikátoru rtěnky použít štěteček na make-up.
  • Na kontury a tvarování rtů používejte tmavší barvu, na vybarvení pak světlejší nebo metalický odstín – dosáhnete tak plnějšího vzhledu rtů.

Čím se liší Nu Colour Powerlips Fluid od klasických rtěnek?

Při nanášení platí, že světlé odstíny zasychají rychleji než tmavší. Jak dlouho to trvá, nelze přesně říct, záleží také na tom, kolik odstínů na rty nanesete. Zpravidla to bývají dvě až šest minut. Pozor však na lesky – ty nikdy na tekutou rtěnku nedávejte, mastnota ji totiž odstraňuje!

Podrobnosti najdete na www.nuskin.com nebo na instagramu nuskin_europe.

Reklama