Náš trh je přeplněn lákavými nabídkami telekomunikačních služeb. Operátoři se předhánějí v tom, kdo přinese zákazníkovi tu nejvýhodnější. Udržet si přehled je téměř nadlidský úkol. A tak se potýkáme s otázkami - Kterého operátora zvolit? Která z nabídek je nejlepší? Jak si dobře vybrat a neskončit přitom s prázdnou peněženkou?

 

Záleží jen na vás

Při výběru nejvhodnějšího tarifu už nyní nemusíte přemýšlet nad tím, jakým způsobem se svým okolím komunikujete nejčastěji. Zda raději voláte, píšete SMS nebo kontaktujete své blízké pomocí internetu. Hledáte-li operátora, který poskytuje kromě mobilních služeb také patřičné výhody spojené s internetem nebo televizí, určitě nepřehlédněte zajímavou nabídku od O2. Jak často se vám stane, že dostanete „zadarmo“ něco, co doopravdy potřebujete? O2 vám nyní dává šanci vybrat si bonus podle libosti. Záleží pouze na vás, zda dáte přednost volání zdarma, SMS, mobilnímu připojení k internetu nebo slevě na multimediální televizi O2 TV.

 

Jak na to

Pokud si do 30. září 2007 aktivujete jeden z vybraných mobilních tarifů a budete jej využívat po dobu nejméně 6 měsíců, máte na výběr kterýkoliv z nabízených bonusů až na 1 rok.

Délka platnosti smlouvy

Platnost bonusového balíčku

O2 tarify: Simple 240, Simple 600, Pohoda Simple*, SMS, Bronz, Silver

O2 tarify: Simple 980, Simple 1350, Simple 1980, Gold, Platinum, Diamant

soukromé osoby

podnikatelé a živnostníci

soukromé osoby

podnikatelé a živnostníci

6 měsíců / * 12 měsíců

2 měsíce

5 měsíců

4 měsíce

7 měsíců

24 měsíců

6 měsíců

9 měsíců

12 měsíců

15 měsíců

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

S nekonečným voláním můžete být i po vyčerpání volných minut ve spojení s kýmkoliv v síti O2 bez omezení. Volné SMS přinášejí až 400 bezplatných SMS zpráv měsíčně do všech sítí. S balíčkem mobilního připojení můžete zdarma využívat službu O2 Internet Mobil 384 nebo O2 Internet Mobil 512 a O2 Internet Mobil 1024 s měsíční slevou 400 Kč. Vybrat si můžete také z programů O2 TV Zábava či O2 TV Kino, a to se slevou na mobilní služby do výše 547,40 Kč každý měsíc.

 

Nabídku mohou využít jak noví zákazníci, tak ti, kteří k O2 přecházejí s vlastním číslem. Platí také pro stávající zákazníky O2, a to při prodloužení smlouvy s MAX verzí tarifu nebo při aktivaci vybraných tarifů na 1 rok. Zkrátka nepřijdou ani uživatelé předplacených karet. Na ty čeká nabídka až 50 volných SMS měsíčně do všech sítí nebo 20 volných minut na volání do sítě O2. To všechno až na čtyři měsíce.

 

Balíčkovat se vyplatí

S O2 se vám opravdu nestane, že byste dostali něco, o co možná vůbec nestojíte. Výběr je pouze na vás! Navíc, proč byste měli utrácet víc, než musíte? Přestože náklady na telefon, internet, televizi a mobil nedosahují astronomických částek, každá korunka do kapsy je dobrá. To potvrzuje i paní Strnadová, která dlouho využívala předplacené SIM karty. Nechtěla však příliš utrácet, a proto se rozhodla přejít na paušál s tarifem Bronz za pouhých 180 korun měsíčně. Protože příliš nevolá, ale je fanda do zpráv, vybrala si jako bonus balíček 400 volných SMS. Od té doby věděla, že bez ohledu na operátora může všem svým přátelům a známým posílat průměrně více než 13 SMS denně. K tomu má v rámci zvoleného tarifu možnost provolat až 30 volných minut za měsíc. Paní Strnadová pošle svým blízkým každý měsíc v průměru 250 zpráv. S volnými SMS tedy bohatě vystačí, a ještě díky tomu ušetří více než 560 korun měsíčně.

Chcete vědět víc? Pak se nezapomeňte podívat na stránky www.cz.o2.com, kde najdete o nabídce bonusových balíčků vše.