Myslím si, že trestat někoho za to, že zabil jiné, trestem smrti, není zrovna správné a příkladné, jako by jsme chtěli dát najevo, že zabití je správný trest, určitě by se to mělo trestat jinak, doživotním žalářem, ve kterém by dotyčný musel pracovat a měl tvrdé podmínky k životu, náklady spojené s uvězněním by si musel odpracovat.Jako ve středověku, jen starý chléb a vodu a práce v kamenolomu.

Trestat někoho za zabití zabitím je jako by dál šířit násilí a ukázat tím mladé generaci, že to je řešení. Není. Měl za svůj trest trpět a pořádně.

Nikdo by neměl mít právo vzít život někomu jinému, a ať si pak s výčitkami žije až do smrti, tím, že ho pověsili, tak si možná ani nestihl uvědomit, co vše napáchal, dala bych ho na samotku a pouštěla mu diapozitivy s tím, co způsobil. Kdoví, jestli je nějaké peklo??? Na to bych nespoléhala...

Jak asi takový bastard večer usíná, proč je mu to vůbec dovoleno. No mělo by se to řešit mnohem dřív, než začne zabíjet, každý diktátor by měl být sesazen, snad se dá poznat už předem, co v něm vězí, vím, že to není tak jednoduché, ale copak je jednoduché vychovat dítě, vypiplat ho z plenek, a pak příjde nějaký bastard a zabije ho???

A kdo tomu všemu přihlíží???

Copak to nejde zastavit ho???

M.


Děkujeme za příspěvek.

redakce@zena-in.cz

Reklama