Klára

Maminka krásné holčičky, která si po neúspěšném prvním manželství našla konečně partnera, co stojí za to! To je Klára. S novým manželem jsou spolu již pět let a konečně se jí (nebo spíše jim) podařilo otěhotnět.

Klára prožívá nejkrásnější období života, konečně dá partnerovi dítě, po kterém tolik touží. Konečně bude mít druhé dítě... Radost jí nezkalí ani maminka, která příliš s Klářiným partnerem nesouhlasí. Klára se s matkou pohádá, vidí totiž, co ona ne, vidí, jak se její partner stará o nevlastní dceru a ví, že bude stejně dobrým otcem i jejich budoucího synka. Vše se vysvětlí a Klářině štěstí už nestojí nic v cestě...

Když tu ouha!

Klára

Během jedné krásné vášnivé noci se jde Klára vysprchovat a v koupelně si nahmatá u levého prsu bulku! Co teď? Nález před partnerem tají, nechce mu kazit radostné zprávy, ale lékaři zjistí, že je nádor zhoubný, a doporučí Kláře interrupci, aby mohlo dojít k léčbě rakoviny.

Těžká volba. Jak se jí Klára a její okolí postaví? To se dozvíte dnes večer (ve čtvrtek 2. července 2009 ve 20.30 hodin) na TV Barrandov v emotivně vyprávěném pořadu Ako som prežil - Dieťa za život!

Klára s partnerem

Séria dvanástich hraných filmov inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré tragicky zasiahli do súkromia viacerých ľudí. Prežité hraničné situácie a chvíle, ktoré sa nedajú vrátiť späť, sú previerkou statočnosti hrdinov. Ich príkladná ľudskosť môže byť inšpiráciou pre nás ostatných... Slovenský seriál TV Joj (2009). V príbehu Dieťa za život hrajú: E. Podzámska, M. Miezga, E. Matejková a ďalší. Réžia: Robert Šveda

Fotografie: Archiv TV Barrandov

 

Vyhrajte set-top box!

TV BarrandovMy jsme pro vás připravili s TV Barrandov letní soutěž s pořadem Ako som prežil - sledujte tento poutavý pořad každý čtvrtek od 20.30 na TV Barrandov a přijďte potom odpovědět na naši soutěžní otázku, na níž se odpověď dozvíte právě v odvysílaném dílu.

Pokud budete mít na konci soutěže všechny odpovědi správné, máte šanci vyhrát jeden ze tří set-top boxů, nebo některý z dalších dárkových balíčků od TV Barrandov!

 

Znáte nějakou ženu, která byla postavená před podobnou volbu? Jak se rozhodla? A jak byste se rozhodla vy?