Ocenění vítězných vinařů v soutěži Salon vín, které se odehrálo za přítomnosti nejvyšší hlavy státu Miloše Zemana, mělo opět své grandiózní finále. Miloš Zeman při přípitku oznámil, že všichni abstinenti a vegetariáni by si zasloužili smrt a tak nejvyšší státník svou brilantností opět rozčeřil poklidné hladiny českých mediálních vod….

Jedna z velkých vinařských událostí, mezi které se dozajista oceňování vítězů v soutěži Salon vín řadí, měla na Pražském hradě své „důstojné“ ukončení. Poté, co evidentně dobře naladěný prezident Zeman ocenil vítěze, neopomenul celý slavnostní akt okořenit dalším pikantním výrokem.

Během závěrečného přípitku totiž zvolal: „Smrt abstinentům a vegetariánům,“ a poté se s pozdviženou sklenkou nechal se všemi vítěznými zástupci vinařství zvěčnit.

jjj

Jistě, všichni jsme již na jeho nesmrtelné bonmoty zvyklí, ale nezdá se vám, že čeho je moc, toho je příliš? Věčnost je sice krásnou, ale poměrně paranoidní představou a nám nezbývá než doufat, že prezidentova sebereflexe snad v brzké době dojde svého konečného uplatnění, je už totiž na čase…

Reklama