Na řadě je další příspěvek o předváděcích akcích. Čtenářka si z pochopitelných důvodů nepřeje zveřejnit svůj nick, ale to nic nemění na tom, že je to velmi zajímavé čtení.

Kdyby to takhle řešili všude, prodejci by asi brzy skončili sami. :-) Moc děkuju, vy víte kdo!


Když žereš tak nemlaskej...

Bydlím na vesnici. Sice je veliká, ale pořád je to dědina. I my, sedláci se ale snažíme být in a jít s dobou. Proto jsme byli nadšení, když se u nás otevřela krásná velká posilovna. Značkovými mučidly ji vybavila má dobrá kamarádka a po absolvování kurzu jsem jí začala pomáhat. Brzy se o naší chloubě rozneslo, že je fakt super a klientů jsme měli z široka daleka zástupy. Poznala jsem, že i hory svalů nemusí znamenat prázdnou hlavu. Ve fitku jsme zavedli pravidlo TYKÁME SI a fungovalo to ohromně. Vyznavači kultu těla se usmívali na mladé kočky, které si postavičky udržovaly na rotopedech a ochotně pomáhali starším dámám, které záhy ztratily ostych a protahovaly si namáhaná záda, ruce a nohy, co jim síly stačily.

Taky máme krásný hotel. A v tom hotelu se začaly pořádat předváděcí prodejní akce. Jednou se tu ubytovali mladí, velmi ambiciózní naháněči na celý týden. Po dobře vykonané práci si přišli zacvičit. Jejich, podotýkám velmi známá, firma opravdu dobře prosperovala, hoši položili na bar své luxusní telefony a nadité peněženky a jako pyšní kohouti se začali „předvádět“ i tady. Nagelovaní, nasolárkovaní, vyvonění frajírci dávali všem najevo, že jsou jedničky. Na baru jsem obracela oči v sloup, když listovali v těch naditých portmonkách a lákali mě i cvičící holčiny k návštěvě hotelu a slibovali společnou dovolenou a jiné kraviny. Asi třetí den jsem u pultu vyslechla Petra, který si postěžoval, jak jeho děda koupil kvůli „sadě šroubováků a obědu zdarma“ robot pro babičku za 35 000 korun. Babičce nestačil tlakoměr a oheň byl na střeše. Jasně, že to viděl v televizi, ale netušil, co s člověkem udělá vymytí mozku profesionálním podvodníkem. „Chodí sem cvičit“, pomstila jsem ve vteřině všechny slušné lidi v mém okolí. Den poté nikdy nezapomenu. Přišli cvičit jak naši tak hosté. Našich přišlo, pravda, trošku víc a nakonec zůstali na place jen podvodníci a mstitelé. Podvodníci na výhružky reagovali taktéž vyhrožováním typu: zavoláme policajty. Ale jak jsem napsala - svaly nevylučují mozek a Petrovi kamarádi se ušklíbali a zvolili typ - my zavoláme klidně Novu, Primu i ČT. Moji euforii střídalo klepání se strachy, aby svaly nepřevážily rozum a nedošlo na fyzické násilí. Došlo. Pomohlo. Utkání domácí - hosté skončilo totálním fiaskem pro hosty. Naštěstí netekla krev a ani fraktury se nekonaly. Ale průšvihem to smrdělo ještě hodně dlouho. Petrův děda ovšem dostal zpátky smlouvu, prodejci své šeky a babička tlak na normál.

Tento problém nelze řešit tímto způsobem. Já vím. Ale... :)

Čtenářka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne je: Šmejdi aneb předváděcí akce pro seniory

  • Co si o tomto tématu myslíte?
  • Navštívila jste nějakou předváděcí akci?
  • Jak to probíhalo?
  • Koupila jste si nějaký výrobek? A fungoval vám?
  • Pokusila jste se nějaký výrobek z předváděcí akce vrátit? Jaké to bylo?
  • Slyšela jste někoho o takové akci vyprávět?
  • Máte nějaké jiné zkušenosti z předváděcích akcí?

Pište, budu se těšit. Jedna z vás získá opět dárek, tentokrát knížku L. Byrnerové: Andělské poselství naděje a ohřívač hrnku k počítači. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: ŠMEJDI.

smejd

Reklama