Na Vasi otazku, co pro me polibek znamena, odpovidam: strasne MOC.

Muj prvni polibek nebyl moc romanticky a nekdy me to zamrzi. Jezdila jsem na vodu jako vodacka. Bylo mi uz skoro trinact.

S kamaradkami jsme mely velky stan, kde jsme ve volnych chvilich mezi zavodenim probiraly nejruznejsi temata. Hodne se mi libil jeden kluk. Nebyl to zadny  krasavec, ani zadny slusnak, ale mne se proste líbil. Vykracovala jsem si vecer smerem ke stanu a zjistila jsem, ze me veci jsou odstehovane. Myslela jsem, ze mi to udelaly naschvál.

Najednou jsem mela prespat noc v malem acku s klukem. Jeho spolubydlici spal s devcaty. Ten vecer jsem mela dost zvysenou teplotu. Ani jsem druhy den nesmela jet zavod. Byla mi takova zima, ze me zabalil do sve bundy a objimal, jak jsem se trepala zimou. A jak me objimal, tak me polibil.

Byla to ma první velka pusa. Jenze ten kluk smrdel cigaretami a pivem. Potom jsem usnula a spala az do rana.

Me kamaradky se moc nevyspaly, nekdo slapl do ..., jestli to uhodnete, takze jejich spanek nebyl moc vonavy. S tim klukem jsem nezacala chodit, byli jsme jak cizi.

Ten den jsem probrecela celou cestu domu. Nejlepe ze vsech kluku liba stejne muj pritel. Jsem s nim tri roky. Bylo mi 17, kdyz jsem ho na internetu poznala. První polibek od neho byl ten nejkrasnejsi... a snad bude i ten posledni.

Biebie Biebie


Mira a její zítřejší téma?

Morálka
Proč byla vůbec morálka „vynalezena“?
Dodržujete zásady slušnosti?
Existuje ještě morálka mezi lidmi?
Jsou pro vás etické a morální lékařské výzkumy?
Co je podle vás maloměšťáctví?
Znáte případy falešné morálky?

redakce@zena-in.czSoutěž

Od výsledku z novinky "Mravenci lásce nesvědčí" odečtěte čtrnáct.

Pravidla k dnešní celodenní soutěži  ZDE