Můj příspěvek je - dá se říct trošku bizardnější a „nevoňavý“. Pozvala jsem si jednou na návštěvu svou dlouhodobou přítelkyni, se kterou jsme měli stále něco k probírání. Znáte to, ženské:) Jelikož bydlím stále s rodiči, mamča byla v obýváku a sem tam nám donesla něco na zub, pití nebo se zeptala, jestli něco nepotřebujeme. Bohužel za chvíli začala nakukovat stále častěji a krčit na mě nos. Nevěděla  jsem, co to má znamenat. Začala mě volat z kuchyně, ať jí jdu s něčím pomoct.

Tam jsem dostala pozauši, jestli jsem normální! Koukala jsem na mamku a neměla ani trochu představu o čem to jako sakra mluví! A pak mi bylo všechno vysvětleno, prý mi strašně smrdí nohy, že to cítila hned jak vešla do pokoje. Tak jestli bych si je nemohla jako laskavě umýt a vzít si čisté ponožky. Zkoukla jsem své nožky a dušovala jsem se, že to ode mě prostě není. Následovala čichací scéna, jestli vážně nekecám. Mamka musela bohužel uznat svou chybu. Takže jsem se vrátila zpět do pokoje, kde mě ten zápach praštil přímo mezi oči.

Neřekla jsem své kamarádce nic, mohla by si připadat tak „trošku“ trapně. Nicméně po jejím odchodu jsme větraly ještě hodně dlouho:)

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

A jak to máte s návštěvami vy?

redakce@zena-in.cz

Reklama