Dobrý den, ženy-in,

já nemám ráda chaos a nepořádek, ovšem jsou situace, kdy se mu člověk nevyhne. Třeba u nás je to každoročně při balení na dovolenou.

Je to asi tři roky zpátky, co jsme se chystali do Chorvatska. Balení vrcholilo a sestra si ještě vzpomněla na křečka, který má svůj pelíšek na balkóně. Vzala si ho do pokoje, že se s ním ještě rozloučí, dá mu víc žrádla a podobně. Klec pak ale v tom chaosu zapomněla v pokojíčku... i s křečkem.

My jsme odjeli klidní, že je vše v pořádku, a že kdyby něco, tak stejně za tři dny dojede byt zkontrolovat babička, aby pozalévala květiny. 

Když jsme dojeli z dovolené, tak jsme se nestihli divit. V bytě byl nehorázný smrad. Náš křeček je totiž sameček, a když ho necháte někde v místnosti třeba jen půl dne, dá vám o tom náležitě vědět. Kvítka byly povadlé... no prostě jako by v tom bytě za ten týden nikdo nebyl.

A taky že ne, babička, která poctivě tuto službu plnila každý rok, si zrovna ten týden zlomila ruku. Ležela s tím v nemocnici, takže nemohla dojet. Nechtěla nám volat, protože nám nechtěla kazit dovolenou.

Dnes je babča v pořádku, ale na ten smrad v životě nezapomenu, větrali jsme tehdy ve dne v noci... snad čtrnáct dní.

katka17Milá Katko17, tak to si dovedu živě představit.O to víc, že mám známou, které takto zdrhnul křeček. Někde v obýváku potupně zemřel a pár týdnů lehce zasmrádal. Pořádali na mrtvého křečka hony, přestěhovávali byt. A dodnes ho nenašli. Prostě za čas přestal smrdět...

Připisuji ti bonusové body do VLS i proto, že roztržitost je součástí dnešního tématu. Doufám, že už hádáte, že se bavíte a hlavně že nám píšete na téma chaos a zmatek...

A v 11:00 vám prozradím, zda se jedná o chlapa nebo ženskou...

A vy pro nás nemáte žádnou zvláštní fotku?

redakce@zena-in.cz

Reklama