smoulove1Populární modří skřítkové ve slušivých čapkách, které si během let zamiloval celý svět, se v létě dočkají dvojité porce dobrodružství! Kromě dlouho očekávaného filmu přichází i skvělá hra hned na pět různých herních konzolí.

Zlý čaroděj Gargamel, doprovázený kocourem Azraelem, má totiž opět zálusk na kouzelnou šmoulí esenci. Jeho ďábelský plán spočívá ve vytvoření zákeřných Šmoulům podobných tvorů, kterým říká Neplechové. Jenže to, po čem Gargamel prahne, mu může dát jen pravý Šmoula. A jedině Šmoulinka může tajným kouzlem proměnit Neplechu na Šmoulu. Podlý Gargamel se ji proto rozhodne unést do Paříže, kde se mezitím vyhřívá na výslunní, neboť je lidmi považován za největšího mága na světě.

To vše čeká na malé i velké diváky ve filmu Šmoulové 2, který kombinuje roztomilou počítačovou grafiku s živými herci a chystá se do kin 8. srpna. Ještě předtím však budete moci prožít velkolepé šmoulování v nádherně zpracované akční plošinovce, která děj filmu přímo sleduje. Podíváte se tedy do šmoulí vesničky, Paříže, ale i třeba do New Yorku.

Na záchranu Šmoulinky se vydáte spolu s devíti dalšími Šmouly, mezi něž patří Taťka Šmoula, Silák, či Směloun. Budete-li chtít porazit Gargamela a jeho pohůnky, musíte bravurně zvládat všechny triky a speciální síly jednotlivých postav. Během úrovní je třeba zachraňovat další unesené Šmouly a čelit nepřátelům, včetně mocných bossů. Zápolit s Gargamelem a Neplechy můžete buď sami, nebo dokonce s přáteli. Verze hry pro Nintendo DS je magickým interaktivním leporelem, které dětem umožní prožít příběh filmu za pomoci poutavých miniher.

Nová hra Šmoulové 2 vychází 19. července pro Nintendo DS, Wii, Wii U, Xbox a PS3.

smoulove2

 

Reklama