Kdo by neznal Šmoulinku nebo Gargamela, oblíbené modré postavičky, které baví svět již po několik generací. Šmoulové jsou zpět ve zbrusu novém filmu Šmoulové: Zapomenutá vesnice. Vyrazte se svými dětmi na Šmouly do kina a užijte si pořádnou porci šmoulí zábavy!

šmoulaV novém filmu se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydá společně se svými nejlepšími přáteli Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby našli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří jejich úhlavnímu nepříteli, zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své cestě plné nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie.

šmoulaToto napínavé dobrodružství si můžete užít se svými ratolestmi ve všech českých kinech již od 30. března. Svého vlastního šmoulu ale mohou mít již nyní. Pořiďte jim roztomilého plyšáčka, se kterým si užijí spoustu zábavy i po skončení filmu.

Odvážná Šmoulinka bude nejlepší kamarádkou vaší holčičky.  Figurku o velikosti 45 cm, která se v dětském pokojíku jen tak neztratí, seženete na www.duchhracek.cz za 599 Kč. Hračka je vyrobena z jemného plyše,který je šmoulavelmi příjemný na dotek.

Plyšového správňáckého Šmoulu seženete na www.duchhracek.cz od 399 Kč. Hračka je vyrobena z hebkého plyše, vhodného i pro nejmenší děti.

Malý Šmoulíček je roztomilý mazlivý plyšáček, o kterého budou děti rády pečovat. Hračka je vyrobena z jemného plyše, který je velmi příjemný na dotek a je vhodná i pro nejmenší. Seženete na www.duchhracek.cz za 399 Kč.