Příspěvek čtenářky Mio přišel jako jeden z prvních, takže ještě nevěděla, že dnes tu zdaleka sama nebude. Vaše obrázky přichází tempem závratným a já jsem tomu rád! Ale zpět k fotkám Mio. Musím říct, že mě moc zahřály na mé redaktorské duši a hned se beze všech okolků přiznávám, že bych Mio klidně pozval třeba na kafčo, protože podle náboje, které její obrázky mají, by řeč určitě nestála...

Je vám Mio sympatická?

Seznamte se se čtenářkou Mio...

Ahoj Kubo,

tak se tedy odhalím většině. Doposud mou podobu znala jen menšina (myslím zdejšího osazenstva), možná to mělo své výhody, které tímto odhazuji v dáli. Pokud mám poslat fotku, kde dělám něco, co mě baví, která mě vystihuje a kde snad nevypadám úplně jako trotl, mohla bych poslat nejspíše fotky rodinné, s přáteli atd... Ale proč sem dnes zatahovat celou famílii? S kým jsem se ale ráda vyfotila, byla žena, která mi je poslední dobou fakt dost sympatická:-)

Mio

Mio

Mio

Zdravím všechny a doufám, že tu dnes nebudu strašit sama. :-)

Vaše,
Mio

P.S.: Jo a omlouvám se, že jsem se v rámci svého avataru nenasoukala stylově do veselých gumáčků (stejně žádný nemám), ale pruhovaný punčošky jsem si na focení prosadila. :-))

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, představte se čtenářkám magazínu Žena-in! Pošlete mi do redakční pošty svoji fotografii s popisem, který vás trochu ostatním čtenářkám přiblíží. Nechci po vás, abyste mi psaly své jméno, ale ukažte se! Pošlete třeba fotku...

  • ... kde vám to nejvíc sluší.
  • ... která vás nejvíce vystihuje.
  • ... kde děláte něco, co vás baví.

Vaše snímky a texty čekám na adrese:

Získat dnes můžete do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama