Ahoj všem,
 
tak tohle téma je poslední dobou propírané asi nejen ve spoustě rodin, ale i v tisku.
Ano, mluvím o šmíráckých  reality show, kterými nás naše komerční televize poslední týdny oblažují. Opravdu mi vadí, když se v odpoledních hodinách, kdy se mohou děti dívat, na obrazovce objeví sestřih z VB a dítka tak mohou sledovat, jak spolu těch pár lidí žije. Sprostá slova, příšerný nepořádek, různé erotické výlevy podle mě na obrazovku před 22. hodinou nepatří. VV je snad trochu lepší, ale ani to není nic moc. Alespoň, to jde až po osmé večer a tak je možné to do určité míry uhlídat.
Někdo možná namítne: "Tak se na to nedívejte, když se vám to nelíbí!"
Většinou se nedívám, ale je to opravdu těžké. Není moc z čeho vybírat. Česká televize zase až tak úchvatné programy nedává, přestože by zrovna teď mohla skutečně "zabodovat a převálcovat" jak Velkého Bratra, tak i VyVolené. Naštěstí máme kabelovou televizi, ale i tam na nás číhá Velký Bratr na Markíze. Takže mě manžel permanetně obšťastňuje fotbalovými zápasy, ale je to pro mě přece jen menší zlo. A dětem spíš pouštím "zvířátkový" kanál.
Nejsem úplný závislák a děti také ne. A manžel....., no závislák snad také není, ale je pravda, že jakmile přijde domů, půstí televizi jako zvukovou kulisu. Většinou přijde utahaný a tak zalehne na gauč a dá si šlofíčka.
 
Nejlepší je to od jara do podzimu na chatě. Sice tam televizi máme, ale protože trávíme většinu času venku, ani nám nepřijde si ji pustit během dne.
 
Doma, v paneláku, je to jiné. Přece jen tu není moc co dělat, večery jsou dlouhé a tak je tu "berličla" televize. Každopádně jsme na televizi během zimy závislejší než jindy v roce.
Peguša
 

Děkujeme Pegušo.
 
Chápu vaše rozhořčení, ale dokážete si představit tu sociální frustraci dětí co by neznaly poslední události z vily a domu? Náš 16tiletý dredař sedí přilepený na obrazovce každý večer a sleduje Tv jen aby nebyl další den ve škole "out".
 
Jen tak mimochodem, šmírování bude jistě hoooodně moc stará úchylka.
 
Dnešní redakční editování vydání se blíží k závěru. Rozhodujeme se, co bude za téma zítra. Máte nápad? Sem s ním!
Reklama