Říká se, že ženy nemají moc smysl pro humor, že se nedokážou zasmát na svůj účet a neumí vyprávět vtipy... Pojďte dnes vyvrátit tyhle pomluvy a ze srdce se tomu zasmát. Udělejme si den s humorem a smíchem.

smích

Smích je jedním z mnoha tajemství života, kterým nerozumíme. Pravý smích má kořeny ve zdravé duši. Je to příval energie, o kterou se s chutí dělíme s každým, kdo je nablízku. Když se smějeme, starosti nad námi ztrácejí moc. Jako by se rozpouštěly.

Jen si vezměte ženské dýchánky, tzv. babince, kdy se spolu bavíme, řehtáme se a cítíme se osvěženy. Pojďme si dnes udělat takový ženský dýchánek spolu. Smíchu a humoru není nikdy dost.

Přiznejte se, kdy vás naposledy něco rozesmálo tak, že vám tekly slzy a nemohla jste popadnout dech? Byl to nějaký vtip, historka, komedie?

Určitě si pamatujete vtip, který vás nejvíc pobavil.

Smála jste se někdy tak, že jste se málem počůrala? Já ano

Měla jsem kolegu v divadle. Byl to výtvarník a měl úžasný herecký talent. A samozřejmě skvěle vyprávěl vtipy. Jednou mi jeden líčil na ulici cestou do krejčovny a já řvala smíchy tak, že se lidé zastavovali a nevěřícně kroutili hlavami. Asi jsem je svým smíchem popuzovala a budila pohoršení. Možná ten můj hýkot vypadal jako záchvat a chtěli mi zavolat „chocholouškovu“ záchranku.

Ten vtip vlastně nebyl nic moc (když jsem ho interpretovala jiným lidem, nehnuli ani brvou), ale on ho líčil s takovou přesvědčivostí, že mi před očima běžel film. Absurdní, surrealistický a trochu černý. Teď vás s ním nebudu unavovat, leda že byste umíraly zvědavostí a trvaly na něm. 

Ale „řeknu“ vám vtip, který mě rozesmál poslední dobou a vyloudí mi úsměv na tváři, kdykoliv si na něj vzpomenu.

Sedí žába na kameni a koketně si ráchá jednu nožku ve vodě. Jde kolem zajíc a ptá se. „Tak co, žábo, jaká je voda?“ Žába se na něj pohrdlivě otočí „Já tu nesedím jako teploměr, já tu sedím jako DÁÁÁMA!!“

A teď vy.

Pošlete mi svůj oblíbený vtip. Jste smíšek? Máte smysl pro humor? Umíte se zasmát i na svůj účet? Jaký je váš smích, jemný zvonivý, nebo chlapsky hurónský? Otáčí se za vámi lidé, když se smějete? Dokážete se zasmát víckrát stejnému vtipu. Říká se, že ženy neumí vyprávět vtipy. Souhlasíte s tímto tvrzením, nebo znáte výjimku? Smála jste se někdy tak, že vám tekly slzy? Co, nebo kdo  vás naposledy rozesmál? Co, nebo kdo vás pobaví, i kdybyste měla náladu pod psa?

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

Reklama