Začátek školního roku se blíží a s ním i každodennosti jako vstávání, úkoly a pro maminky především příprava školních svačinek.  Dopolední svačina představuje patnáct procent celkového denního energetického příjmu dítěte. Mnoho maminek přemýšlí, jakou svačinku nachystá svému školákovi tak, aby byla kvalitní, chutná a především zdravá. Mlékárna Valašské Meziříčí nabízí tip na takovou svačinu, například v podobě Smetanových jogurtů z Valašska.

„Osvojení základních stravovacích návyků, je pro děti velice důležité. A to od nejútlejšího věku. Velmi důležitou součástí stravování každého školáka jsou nejenom snídaně, oběd, ale i svačina. Jako vhodnou zdravou svačinku pro děti do školy můžeme doporučit Smetanové jogurty z Valašska,“ říká Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Maminky i školáci si mohou vybrat z deseti příchutí, z nichž nejoblíbenějšími jsou jahoda, čokoláda a jahoda s vanilkou. Pokud školák dává přednost jogurtu bez příchutě, můžeme nabídnout Smetanový jogurt bílý s obsahem tuku 10%, což dává výrobku jeho typickou plnou chuť,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

smetana

Smetanové jogurty z Valašska

smetanaSmetanové jogurty z Valašska jsou specifické svou jemnou chutí a hustou konzistencí. Jogurty jsou vyrobeny z kvalitního českého mléka a jejich typickým znakem je ovocná příchuť na dně kelímku. Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě. Pestré složení dělá ze smetanových jogurtů ideální produkt pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni. Smetanové jogurty z Valašska vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí buď bílé s obsahem 10 % tuku nebo s příchutí broskve, jahody, oříšku, čokolády, višně, borůvky, jahody s vanilkou, višně s vanilkou, maliny s vanilkou a brusinky-ostružiny s vanilkou, které obsahují 8 % tuku. Zakoupit je lze v celé síti obchodních řetězců i maloobchodních sítí v České republice.

Kvalitu a úspěch smetanových jogurtů potvrzují i ocenění, které v minulosti získaly. U příležitosti Světového dne mléka 2015 získal Smetanový jogurt jahoda s vanilkou ocenění Mlékárenský výrobek roku 2015. V roce 2014 hned dvakrát bodoval Smetanový jogurt čokoláda, který získal ocenění Perla Zlínska 2014 a Regionální potravina Zlínského kraje 2014.

MOC Smetanového jogurtu z Valašska s příchuti 9,90 Kč a MOC Smetanového jogurtu z Valašska bílého 6,90 Kč.

www.mlekarna-valmez.cz

Reklama