Jaro se ponese zejména v duchu pestrých barev, ale pro milovnice neutrálních odstínů jako je krémová, béžová a hnědá mám dobrou zprávu. I ony si určitě vyberou.

Bílá káva, latté, moka, čokoláda. Sbíhají se vám sliny? Bohužel vaše chuťové buňky neuspokojím, neboť vás nezvu do kavárny, ale možná potěším vaše oko přehlídkou jemných barev z palety hnědé. Kromě pestrých jarních barev se i tyto přírodní odstíny letos objeví v jarních kolekcích. Nejenže působí velice elegantně, ale tvoří neutrální základ pro kombinování s výraznými tóny.

Béžová symbolizuje důvěru a nevinnost, hnědá zase stabilitu a praktičnost. Obě barvy mají rádi lidé, kteří stojí pevně nohama na zemi. Tyto barvy nechybí v jarních  kolekcích značek Esprit, Charles Vögele, 1-2-3 Paris atd.

Mít krémový trenčkot v šatníku už je skoro povinností, ale co třeba krémové kalhoty, béžový kardigan, nebo třeba hnědé doplňky? Pořiďte si některý z těchto kousků v tlumených tónech do svého šatníku. Odvděčí se vám svojí kombinovatelností a nadčasovostí.

Foto: Esprit, Charles Vögele, Tamsin

Čtěte o dalších barevných trendech letošního jara:

 

 

Reklama