Přinesl Vám letošní rok nějaká příjemná překvapení?
Pro mě bylo překvapení, že jsem sezonu odehrála a úspěšně dohrála s kamarádkou Bárou Strýcovou, kterou znám od narození, takže 32 let. Toto se nám za celou kariéru nestalo, bylo to tedy milé překvapení pro všechny, řekla bych.
5be3ff6dbce43obrazek.png
Jakou vánoční či silvestrovskou tradici stále dodržujete? Zavedli jste si nějakou novější tradici, která změnila dosavadní zvyky?
5be3ffedb23f5obrazek.pngMně se zatím povedlo skoro všechny Vánoce, až tedy na jednu výjimku, strávit v Česku. Jelikož celý rok v Česku moc nejsem, je to tradice, kterou moc ráda dodržuji. Vánoc si vážím a snažím se je trávit s rodinou. Neodmítnu smaženého kapra ani salát, ke kterému navíc míváme domácí nudle, což je taková naše rodinná tradice. Od 3. ledna už hraji na turnaji v Austrálii, oslavy Silvestra se mě tedy moc netýkají.

Neslavíte silvestra někdy jindy v roce, například v létě?
Na silvestrovské oslavy moc nejsem, na druhou stranu strávit poslední večer v roce jako minulý rok sama na pokoji od 8 hodin večer, to taky nechci. Doufám, že letos se mi podaří to trochu ozvláštnit. Slavím vždy jen jednou v roce, a to den po skončení sezony. Další den se pak už připravuji na sezonu příští.

Můžete poodhalit své plány a očekávání pro rok 2019?
Očekávání moc nemám, spíš se těším na sezonu strávenou po boku Báry Strýcové. Nadcházející sezona ale určitě bude malinko odlehčenější, protože Bára se potřebuje věnovat trochu více singlové kariéře, deblů bude hrát méně a tím pádem i já budu hrát méně turnajů s ní. Spíš se tedy budu připravovat na svoji kariéru po kariéře.
5be3ffb00dea5obrazek.png

Reklama