Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L je vynikajícím pomocníkem pro každou domácnost. Oproti klasické fritéze či troubě má mnoho výhod. S touto fritézou se nemusíte bát, že byste do sebe ládovali přebytečné množství tuku, neboť vaše jídlo bude připraveno pomocí vysokoteplotního smažení vzduchem. Tento proces zaručuje, že vaše pokrmy budou nejen chutné, ale i zdravé.

645b787807ae2blobid0.jpg

Všestranné využití

Jednou z nejvýznamnějších výhod horkovzdušné fritézy Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L je skutečnost, že vám umožňuje vařit zdravější jídlo bez přídavku oleje. Zdravější jídlo se tak stává snadnějším a dostupnějším.

Horkovzdušná fritéza od Xiaomi umí víc než jen vysokoteplotní smažení vzduchem. Dokáže také kvasit, rozmrazovat a péct ovoce, zeleninu či maso. Integrací funkcí různých kuchyňských spotřebičů, jako je trouba, sušička ovoce, jogurtovač a další, poskytuje tato fritéza více možností vaření a zlepšuje efektivitu v kuchyni. Celkově nabízí 11 přednastavených programů pro různé druhy jídel.

645b784c69620obrazek.jpg

I pro začátečníky

Jste neustálým terčem vtípků, že si neumíte ani uvařit čaj bez toho, aniž byste ho připálili? S tímto zařízením to všem natřete! Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L je totiž skvělou volbou i pro začátečníky, neboť obsahuje recepty v chytrém cloudu, který usnadňuje přípravu jídel. Disponuje průhledným sklem, které umožňuje sledovat průběh vaření v reálném čase, a podporuje i hlasové ovládání, takže je příprava pokrmů o to snadnější.

Tento chytrý domácí spotřebič je navržen s důrazem na bezpečnost a jeho obsluha je jednoduchá a intuitivní. Aktuální dění a nastavení se zobrazuje na integrovaném displeji. Horkovzdušné fritéze nechybí WiFi připojení, a tak ji můžete ovládat ze svého mobilního telefonu prostřednictvím Xiaomi aplikace.

Jídlo pro celou rodinu

Pojďme se mrknout na vlastnosti Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L. Nádoba na přípravu pokrmů má objem 4 litry, takže se do ní vejde jídla kupy. V závislosti na typu připravovaného pokrmu si lze nastavit teplotu v rozmezí od 40 do 200 °C. Příkon 1600 W zajistí rychlé nahřátí vzduchu a ideální výkon po celou dobu provozu. Díky nepřilnavému povrchu nedochází k přichytávání potravin. Nádoba pro přípravu potravin je odnímatelná pro snadné čištění a automatické vypnutí, aby se vaše jídlo nikdy nepřepálilo.

645b7881eecc7obrazek.jpg

V závěru lze říci, že Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L je efektivním kuchyňským spotřebičem, který poskytuje zdravější způsob vaření. Bez nutnosti přidávání oleje nebo tuku si tak můžete vychutnat nízkotučné a zdravé jídlo. Tato fritéza je perfektní volbou pro každého, kdo hledá efektivnější a zdravější způsob vaření.
Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L je možné pořídit za 2 790 Kč na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomi www.xiaomicesko.cz.

645b78a2b1af0obrazek.jpg