Velká jarní soutěž skončila. Nyní je čas zveřejnit výherkyni SMART Televize GoGEN. Vyhrála jste vy?

SMART Televize GoGEN vyhrála čtenářka s nickem secret z Třebíče!

Gratulujeme. Výhru doručíme během následujících 14 dní… 


SMART Televize GoGEN TVL 39157 WEB

gogen vám nabízí řadu předinstalovaných aplikací pro váš volný čas a zábavu. Nestíháte své oblíbené pořady v normálním vysílacím čase? Díky funci HbbTV, kterou televizor podporuje se přímo na svém internetovém TV dostanete do kompletního archivu České televize, která hybridní vysílání na našem území provozuje.

O zábavu se Vám postarájí aplikace Skype, YouTube, Topfun vidopůjčovna a mnoho dalších bonusových aplikací. Díky funkci Record Ready si můžete pořídit digitální nahrávku a přehrávat si ji přímo na televizoru. Sledování pořadů s časovým posunem vám zajistí funkce Timeshift. Sledujete rádi akční filmy ? Potom jistě oceníte obraz s úhlopříčkou 99 cm a rozlišením 100 Hz, který vám zajistí čistotu a ostrost obrazu i při rychlých scénách. Navíc v kvalitě FULL HD ! S funkcí DLNA propojíte televizor v domácí síti s dalšími zařízeními jako jsou kamera, počítač, telefon či tablet. Do domácí sítě televizor připojíte přes Wifi. Pro jednodušší brouzdání po internetu lze jednoduše stáhnout aplikaci Smart Remote Control, která promění váš chytrý telefon či tablet v pohodový dálkový ovladač.

Aby jste si plnohodnotně užili všech nabízených funkcí a aplikací, GoGEN nabízí ke svým chytrým televizorům také bohaté příslušenství jako, Skype kameru, USB WiFi adaptér, pohybový ovladač GOGMOTIONRC či držák pro upevnění na zeď.

Internetová televize je zařazena do energetické třídy A, tudíž vám může dělat společnost po celý den a přitom se nemusíte obávat zvýšených výdajů za elekřinu. Značka GoGEN si je jista kvalitou nabízených produktů a proto získáte navíc také 40 měsíční prodlouženou záruku bez nutnosti registrace jako dárek.

Více informací najdete na stránkách www.gogen.cz

Reklama