Majkelína a Sultán jsou opravdu netradiční páreček. Jejich parketou je sado maso a jiné, jak sami říkají, zvrácené praktiky. Rádi provokují a šokují. Seznamte se tedy s jejich netradičním projektem, který není pro tzv. vanilky.

SM Project

Už jejich seznámení bylo opravdu netradiční. Několik měsíců žili ve třech, Majkelína, Sultán a jejich společná milenka. Zprvu to bylo to jediné, samozřejmě kromě jejich zvláštních zálib, co je spojovalo, a nakonec se stali zamilovaným párem s tak trochu kontroverzními koníčky. „Ve skutečnosti jsem primárně lesba, proto mě v naší tvorbě určitě neuvidíte s mužem. Náš vztah se Sultánem je volnější, přesto hodně citový, a i proto velice silný,“ jak říká Majkelina.
„SM projekt vznikl na základě naší velké záliby a našeho společného zájmu. Jsem striptérka a má profese má k tomu, co se chystáme dělat, opravdu blízko. Prvopočátkem projektu je naše show. Vystupovali jsme na různých tematických akcích, od toho jsme nakonec trochu upustili a rozhodli jsme se, že budeme natáčet videa,“ s úsměvem dodává.

Exhibicionismus a chuť šokovat se v obou projevila poměrně brzy, a to přesto, že jsou oba vychovávaní konvenčním způsobem. Krásná zrzka s kočičíma očima začala otevřeně exhibovat až při studiu na vysoké škole, kdy ji nesvazovaly morální zábrany středoškolského studia, zatímco Sultán začínal provokovat již v devadesátých letech za éry punku.

SM projekt je takovým vyústěním jejich společného zájmu. „Samozřejmě by mělo jít nejen o naši obživu. Máme v plánu zabývat se více věcmi, převážně pro zábavu a naši show, ale hlavně bychom chtěli dělat zajímavé filmy pro dospělé – S/M, BDSM, D/s, Bizzare, Fetish, Freak, Spanking, jinak řečeno bití, a plánujeme placenou sekci na našem webu, ale nemá to být to jediné,“ říká Sultán.

Podle jejich slov chtějí v rámci projektu vyjádřit jejich postoje, názory a záliby. Na projektu pracují pouze sami dva. Za kamerou stojí Sultán a stará se také o konečnou podobu videí, Majkelína je v podstatě tváří projektu. „Například tělesné modifikace jsou pro nás hodně důležité a určitě je chceme propojit s tímto projektem, a i z tohoto důvodu sháníme herečky s podobnými zálibami, jako máme my. Například já mám momentálně 20 piercingů a tetování, s kterým plánuji rozhodně pokračovat. Nejextrémnější modifikací, co mám, je split jazyka, což je rozdělení jazyka na dvě části. Sultán se může pochlubit skarifikacemi, genitálními piercingy, splitem jazyka, má také beading, jinak též kuličky v penisu, transscrotal piercing a určitě si přejeme, aby se to do našeho projektu prolnulo,“ podotýká Majkelína.
„Co se týče konkrétního scénáře, tak bychom ve filmech měli rádi jednu či dvě submisivní dívky a dominu nebo dominanta či oba,“ dodává Majkelína. Cílem projektu je tedy vytvářet kvalitní filmy pro dospělé právě například s S/M tématikou, které - jak sami autoři projektu uvádějí, nebudou pro tzv. vanilky, což je slangový výraz pro ty, které podobné záliby a obskurnosti nijak neoslovují. Také ponížení by mělo být výrazným elementem jejich tvorby, zároveň však říkají, že jde pouze o hru a v civilním životě submisivní aktéry svých snímků rozhodně nijak neponižují, ale naopak je berou jako sobě rovné. Divák se tedy může těšit například na různé netradiční praktiky a nástroje, výprask neboli spanking, znemožnění pohybu neboli bondage, ponižování atd.

Zajímavou přesmyčkou je také název jejich projektu, S – jako Sultán a M – jako Majkelina, zdá se tedy, že jejich SM Project jim byl opravdu souzen. Netradiční páreček můžete vidět v některém z jejich snímků nebo je můžete přímo kontaktovat a na základě zvláštních podmínek si s nimi třeba dohodnout i soukromou party. Sultán a jeho vášnivá tanečnice se mohou objevit i na některé benefiční akci či happeningu, protože přes jejich drsný zevnějšek mají oba vřelé srdce.

Čtěte také:

Reklama