Toto slovo vzniklo jako složenina slov burka a bikiny a jsou to plavky pro muslimky. V takových plavkách by se prý nejlépe cítila čtenářka s nickem eli.emanuela.

Dobrý den, posílám příspěvek k dnešnímu tématu. Já a letní koupání, to nejde dohromady. I v těch největších vedrech se ve vodě klepu zimou, modrám a fialovím a zuby mi drkotají, div si neukousnu jazyk. Na sluníčku taky trpím - bolí mě hlava, točí se se mnou celý svět a kůže je velmi rychle spálená.

A pak je tu ještě ten nepatrný detail, že nerada své tělo, které porody značně utrpělo, vystavuji odhalené. S bikinami jsem se rozloučila už v prvním těhotenství a po porodu mi i jednodílné plavky přišly jako příliš odhalující mé nedostatky. Na koupališti jsem nebyla snad tři roky a nechybí mi to. Vždy se našel někdo ochotný, kdo mou prvorozenou vzal do vodičky, a já tudíž mohla zůstat doma.

Když už bych k vodě musela, asi bych to řešila jednodílnými plavkami, pokud bych je vůbec našla :), a šátkem. I když - pokud to „trošku“ přeženu - jsem slyšela o plavkách, které by pro mne byly ideální. :) Burkiny, to by bylo! Toto slovo vzniklo jako složenina slov burka a bikiny a jsou to plavky pro muslimky. Zahalují celé tělo, i hlavu, takže žádný poporodní nedostatek by nebyl vidět. ;)

S muslimkami by si neporozuměla moje sestra. Když jsme spolu byly před pár dny na nákupech, obhlížela bikiny (jede na 10denní dovolenou na jachtu). Zeptala jsem se jí, jestli už těch plavek nemá moc, a ona na to s úsměvem opáčila, že ne, že jen na každý den jedny bikiny. :) Prý by ještě nějaké potřebovala. :)

Jí je na sluníčku dobře, postavu má krásnou, takže věřím, že když své opálené vypracované tělo vystaví na přídi jachty v bikinách, nejeden z kamarádů bude jejímu příteli závidět. :) Úplně ji tam vidím, krásnou mladou dívku jako vystřiženou z katalogu nějaké modelingové agentury...

S přáním pěkného dne

eli.emanuela

Určitě jste taková byla i vy, milá eli.emanuelo. Ale teď máte určitě krásné, zdravé děti a ty jsou důležitější, než nějaké bikiny

Jak jste na tom s vystavováním těla v plavkách vy, milé ženy-in? Také byste uvítala „burkiny“, nebo to neřešíte? Máte své tělo ráda takové, jaké je, nebo se za něj stydíte?Jaký typ plavek upřednostňujete? Bez jakých plážových doplňků se neobejdete?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama