Více než 150 000 obyvatel Liberce, Jablonce nad Nisou, Stráže nad Nisou a přilehlého okolí může už od začátku července využívat službu společnosti Tesco Potraviny on-line. Ta nyní umožňuje nákupy potravin či drogerie přes internet více než třem a půl milionům zákazníkům ve vybraných regionech České republiky.

Díky této službě lze nakoupit kdykoli z pohodlí domova či přes nově vzniklou mobilní aplikaci a nákup je dovezen řidičem společnosti Tesco až k domovním dveřím ve zvolený den. Pro mnohé zákazníky je služba Potraviny on-line ideálním řešením, jak ušetřit čas i námahu s těžkými nákupy.

Sortiment zboží, který lze objednat přes internet, je téměř stejný jako v kamenných obchodech
a zákazník nepřijde ani o speciální nabídky a akční slevy včetně sbírání bodů ve věrnostním programu ClubCard. „Rozšiřování služby Potraviny on-line do dalších regionů je logickým krokem, počet spokojených uživatelů totiž strmě stoupá,“ říká Petr Koubek, manažer společnosti Tesco zodpovědný za službu Potraviny on-line. „V dnešní uspěchané době přijde dovoz nákupu až domů vhod především pracovně vytíženým lidem, kteří běžné nákupy nestíhají tak často, jak by potřebovali,“ dodává.

tesco

Modrobílé dodávky služby Potraviny on-line se na Liberecku a Jablonecku rozjely 3. července 2014 za svými prvními zákazníky. Více informací a aktuální přehled nabídky zboží je k nalezení na www.itesco.cz/potravinyonline. Mobilní aplikace, která umožňuje objednávat, obměňovat a doplňovat položky je dostupná ve verzích pro iPhone, Android a Windows na http://www.itesco.cz/cs/ostatni-sluzby/mobilni-aplikace/.

Tesco

Zdroj: tisková zpráva

Reklama