Každý slušný člověk, když přijde z práce domů, tak se „hodí“ do domácího úboru. To jen v amerických flmech hupsnou do postele rovnou i v botech. Ale zpátky k nám domů. Do čeho se doma převlékáme, úzce souvisí s naším věkem. Čím jsme mladší, tím chceme být v očích svého partnera půvabnější. Sexy trička, sexy sukýnky. Jak ale postupně přibývají roky i kila, do sexy triček a sexy sukýnek se nevejdeme. A tak se stane, že na řadu přichází různá vytahaná trika a tepláky. No nezlobte se na mě, to jsou snad svůdnější ty zástěrky. :- )

zastera

Příběh č. 1.
Vdávala jsem se před čtrnácti lety. Za kluka z vesnice. Jeho máma mě nemusela už od začátku, proto jsem byla velmi překvapena, když mi dala dárek k narozeninám. V úhledně zabaleném balíčku byla úhledně poskládaná modrá, puntíkovaná, propínací zástěra. V životě jsem ji na sobě neměla a v životě bych si ji ani nedala. Tchyně se urazila a od té doby je náš vztah ještě napjatější.

Příběh č. 2.
Naše milovaná babička, která se snad v zástěře i narodila, bydlela na vesnici s pětisty obyvateli. Tam snad z ženských nikdo jinak než v zástěře nechodil. Vždycky když jsme za ní se sestrou přijely na delší pobyt, a to už i jako dospělé, bez řečí jsme musely sundat „tu maškaru, co máme na sobě“ a každá vyfasovala po čerstvě naškrobené, propínací zástěře. Následovaly výbuchy smíchu, ale nechtěly jsme si babičku rozhněvat, tak jsme si zástěry na sobě ponechaly. Po chvilce už nám to ani nedošlo, šly jsem tak dokonce i do obchodu. Babička už nežije, ale o všechny její zástěrky jsme se z nostalgie podělily. A musíme uznat, že některé jsou opravdu moc pěkné.

zastera

zastera

Příběh č. 3.
Můj přítel mi dal nedávno k Valentýnku „zástěrku“. Původně si prý chtěl udělat legraci a koupit takovou tu klasickou s kytičkami nebo puntíky. Ale nikde ji nesehnal. A tak koupil takovou tu polozástěrku na uvázání zezadu, s motivem srdíček a pusinek. Je moc hezká, ale místo k vaření ji používáme spíš k erotickým hrátkám. :-)

Tak vidíte, zástěrka může rozčílit, vyvolat vzpomínky i pobavit.

zastera

zastera

Čtěte také

Reklama