62860b2e99069cl.jpg
Foto: Profimedia

Už na začátku tohoto roku bylo oznámeno, že královna Alžběta II. se letos zahradní slavnosti nezúčastní a své povinnosti předá ostatním členům královské rodiny. Konkrétně princi Edwardovi a jeho manželce hraběnce Sophii. Těm pomohla vévodkyně Kate. Tentokrát ji ale nedoprovodil princ William, který měl povinnosti jinde.

Kate si oblékla korálové šaty s áčkovou sukní od své oblíbené návrhářky Emilie Wickstead a k nim si vzala ladící lodičky Emmy London. Na hlavě měla klobouček Jane Taylor, který si nevzala poprvé. Vidět jsme ho na ní mohli už v roce 2017 na tradiční slavnosti Trooping the Color. Do ruky si vévodkyně vzala krémové psaníčko se vzorem a v uších měla jemné náušnice.

profimedia-0692589776.jpg
Foto: Profimedia

A jak se oblékla hraběnka Sophie? Ta zvolila bílé lehké šaty s květinovým potiskem s tříčtvrtečními rukávy a v midi délce. Květiny na šatech patří k hraběnčiným oblíbeným vzorům a na zahradní slavnost se navíc skvěle hodily. Dala je dohromady s krémovými lodičkami a psaníčkem. A samozřejmě nechyběl ani sladěný fascinátor.

profimedia-0692482708.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Hello Magazine, Express, Vanity Fair

Čtěte také: