Herečka dává přednost elegantnímu a ženskému stylu. Často sází na hluboké dekolty a šaty mnohdy vymění za kalhotové kostýmky. Má také ráda jednoduché linie.

Jako éterická víla vypadala herečka v roce 2018 na předávání cen SAG. U této příležitosti se oblékla do pudrových šatů s kamínkovými aplikacemi a peříčky v oblasti pasu od značky Miu Miu. Celek doplnila decentními stříbrnými šperky a velice jemným make-upem ve stylu takzvaného nahého líčení.

profimedia-0360903358.jpg
Foto: Profimedia

V roce 2019 ozdobila premiéru snímku Tenkrát v Hollywodu, když se oblékla do lehké šifonové róby v terakotové barvě. Šaty Oscar De La Renta měly hluboký výstřih a šálku kolem krku. Herečka k nim přidala zlaté páskové sandálky, zlaté psaníčko a náušnice.

profimedia-0461526247.jpg
Foto: Profimedia

Skvěle vypadala Margot Robbie i na premiéře životopisného filmu Marie, královna skotská v roce 2018. Sáhla po šatech s puntíky od značky Rodarte, které měly výstřih do V a květiny v oblasti pasu. Herečka se v tomto případě obešla zcela bez doplňků, zvolila jen výrazně namalované rty.

profimedia-0401819581.jpg
Foto: Profimedia

Na udílení Oscarů v roce 2015 jsme mohli Margot vidět v černých šatech s dlouhými průsvitnými rukávy Yves Saint Laurent. V hlubokém dekoltu se jí vyjímal zajímavý náhrdelník v kombinaci zlaté a modré od Van Cleef & Arpels.

profimedia-0236679040.jpg
Foto: Profimedia

A jak bude vypadat coby Barbie? V jednom z jejích filmových kostýmů ji zachytili fotografové, když s Ryanem Goslingem natáčela scény na kolečkových bruslích. Na sobě měli retro neonové komplety, které zářily do dálky. A ani v úplné tmě by je jistě nikdo nepřehlédnul.

profimedia-0703433378.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Elle, Vogue, US Magazine, HarpersBaazar

Reklama