Děkujeme za další slunečný příspěvek. Poslala nám ho čtenářka s nickem Vodfon a vy se nejen dočtete, ale i uvidíte, kde si užívá sluníčka nejraději.

chata

Krásný den. Sluníčko miluji, ale jen na naší zahrádce, která  leží v kopcích. I ve velkých parnech, je na ní příjemný chládeček. Leží v krásném lesíčku.  Při  procházkách s pejsky sbírám pampelišky  pro mě a suchozemské želvičky. Bohužel mi to holky užírají. Ještě že psi nejsou na zelené.

U této činnosti a práci na zahradě,  se krásně opaluji a ještě na čerstvém vzuchu. Mám kyslíkovou a sluníčkovou léčbu a zadarmo...  Bylinky  z přírody a sluníčko, si tady užívám i bez receptu. Když už mám sluníčka dost, zalezu  pod jehličnatý  stromeček, kterých je na zahradě hodně.

houpačka

Leží naštěstí  v lese. Také houpačka je ve stínu, když se chci před sluncem schovat. Z ní je nejkrásnější výhled na krajinu a fajn se tu čte.

Ve solárku jsem nikdy nebyla, strach mi to nedovolí. Sluníčko miluji, nikdy se ho nezříkám!!!  Jako prevenci rakoviny, užívám dlouhodobě tablety ProKaroten, pro zdravé opalování. Z opalovacích krému používám Niveu s Betakarotenem, ale mažu si jenom obličej výstřich. Vím, že nedělám dobře, ale  nějaké velké vymázávání celého těla, mě  nebaví. Po opalování si to však vynahradím. To se mám moc ráda, na péči pokožky nikdy nezapomínám. Mám štěstí, že se dobře opaluji a mé  prohřešky, před opalováním  na sobě  zatím nepoznám. Možná jednou budu scvrklá, jak stará indiánka, ale fakt mi to za to stojí.

Posílám fotky místa kde se ukrývám před sluncem a prosluněný výhled z houpačky.

Přeji krásný prosluněný den.. Vodfon

Nádherné místo, to se musí uznat.

Jak a kde si užíváte slunění vy, milé ženy-in? Už jste letos chytala bronz? Na slunci, nebo v soláriu? Opalujete se snadno, nebo se vždycky spálíte? Jaký máte vztah k oplaování a co říkáte na hrozby dermatologů?

Nedáte na jejich varování a rády se oplaujete, nebo se slunci raději vyhýbáte?

Napište nám na dnešní téma Opalování na redakce@zena-in.cz

Reklama