Chcete větět více o slunečním kameni?

Tento nerost by se určitě hodil mnohým z nás, a možná i těm nejmenším - dětem, jelikož v jeho úžasné nabídce jemnohmotných pomocí je i mírnění fobií ze tmy, uzavřených prostor, a všem takto postiženým dodává odvahy, aby se tolik nebáli v místech, které tyto fobie spouští.
5fdb702280838obrazek.png
Foto: Shutterstock

Z učení vědmy Cassandry o drahých kamenech se můžeme dozvědět, že sluneční kámen vzniká v lávě, a jakmile se dostane na zemský povrch, zvětráváním lávy se odhalí krystaly skryté uvnitř. Zajímavý a krásný sluneční nerost umí svým vyzařováním přitahovat nečekanou prosperitu tím, že dokáže odhalovat vaše nadání. Dále podle Cassandry Eason přitahuje slávu a štěstí v soutěžích.

Jako stěžejní schopnost, kterou z esoterického hlediska sluneční kámen může nabídnout, je, že ochraňuje před lidmi, kteří vám vysávají energii a finance a činí vás tvrdšími, když vás ostatní využívají.

Sluneční kámen je podle mě velký poklad, jak již v názvu vidíme, je nerostem nabitým sluneční energií, která vás umí vnitřně prozářit.
5fdb707069ce3obrazek.png
Foto: Shutterstock

Dodává velmi silnou energii, která chrání i naše domovy. Skrytá moc tohoto krystalu může do života vnést radost a světlo, které nás vede k nezávislosti na našich nejbližších a rovněž nás vede k osvojení si umění říkat lidem ne.

Energie tohoto kamene působí při vědomém zvládání vlastního osudu za pomoci pozitivního myšlení.
Na fyzické rovině pracuje sluneční kámen ve spodní části těla, podporuje reprodukční orgány, zažívání, žaludek, vředy, prostatu, nohy…
Sluneční kámen na doporučení současných kouzelníků je dobré nosit, abyste se cítili plni života a nadšení!
Magický význam tohoto krystalu se posiluje nošením společně s měsíčním kamenem, aby se do našich životů zapojila moc boha i bohyně, tedy ženský a mužský princip, rozhodnost, vnější úspěch a vnitřní harmonie.

O tomto kameni byla také řeč:

Krystal cerusit pomáhá při při závislostech a depresích

cer3.jpg

Reklama