5c8642f38a1e7obrazek.png
Zara

  • Shield

Letošní trendy střídají retro s futuristickým vzhledem. Do druhé kategorie patří i takzvané “shield” brýle neboli štíty, které připomínají brýle svářečské. Brýle jako štít. Jsou z jednoho kusu materiálu a poskytují nejlepší ochranu před sluníčkem, protože zakryjí větší část obličeje.

  • Kočky

A teď něco z retro soudku. Takzvaný “cat eye” tvar brýlí ve stylu 50. let zdůrazní lícní kosti a protáhne obličej. Kočičí brýle jako z retro seriálu. Podle toho, co se objevovalo na přehlídkových molech, budou letos trendy zejména velmi malé a ostře vykrojené “kočky”.
bry.jpg

  • Červené obroučky

Vyměňte v létě rudou rtěnku za rudé obroučky. V horkém počasí je to praktičtější varianta, budete v souladu s aktuálními trendy a vašemu looku dodáte přesně tu elegantní tečku, o kterou by se jinak postarala rtěnka. Jestli budou skla ladit s obroučkou, to už je na vás.

5c8642b9cbb05obrazek.pngReserved

  • Super úzké

Nefandíte zrovna oversized brýlím? Vyzkoušejte, jestli vám bude sedět letošní lehce futuristický trend horizontálně zúžených obroučků. Nezáleží ani tak, jestli půjde o obdélníky, trojúhelníky nebo jiný tvar. Prostě čím užší, tím lepší.

  • Žlutá skla

Žlutá je jednou z nejpopulárnějších barev této sezóny. A dívat se na svět skrz žlutá skla je, jako kdyby svítilo každý den slunce. Takže kromě toho, že ve žlutých sklech budete letos trendy, dost možná vám zaručí i lepší náladu. „Dříve, než zakoupíte trendy sluneční brýle, ujistěte se, že vybraná barva a tvar sluší vašemu obličeji,” radí stylistka Markéta Navrátilová z VašeČočky.cz.

Reklama