GrandOpticalSluneční brýle potřebuje v létě každý. Toužíte po kvalitních brýlích, ale nechce se vám za ně utrácet vysoké částky? Pak si je pořiďte se slevou! V síti GrandOptical nyní seženete brýle podle posledních trendů, a přitom se slevou tolik procent, kolik je vám let.

V GrandOptical teď můžete koupit se slevou kromě jakýchkoli obrub dioptrických brýlí také stovky slunečních brýlí. Nejde přitom o výprodej starých kolekcí, ale s velmi zajímavou slevou můžete pořídit i letošní modely!

GrandOptical

Než vyrazíte na nákupy, ujasněte si, na co budete sluneční brýle potřebovat. Je rozdíl mezi brýlemi pro image, běžné nošení na ulici, na sport nebo třeba slunečními brýlemi, které budete nosit na horách či u moře, kde je vysoká intenzita slunečního záření. Právě zde, ale také třeba při řízení oceníte zejména brýle s polarizačními čočkami. Pokud si nebudete jistí, které brýle zvolit, s výběrem těch nejvhodnějších brýlí právě pro vás vám poradí zkušený personál v prodejnách GrandOptical.

GrandOptical

Spočítejte tedy svíčky na svém dortu a vydejte se do nejbližší prodejny GrandOptical.
U moře, ve městě nebo jen na kafi s kamarádkou se pak můžete pochlubit svými novými brýlemi. Že jste je díky svému věku pořídila skoro za polovinu, to může být vaše malé tajemství.

Více informací a kompletní seznam prodejen najdete na www.grandoptical.cz.

GrandOptical

Reklama