Topmodelka Gigi Hadid ví jak na módu a snad ještě nikdy nešlápla vedle. Právě proto navrhla několikatery sluneční brýle, které ocení každý módní nadšenec. Tyhle v retro kočičím tvaru vám dodají šmrnc a stylový look. Chcete vybočit z řady? Pak jsou tyhle Vogue přesně pro vás!

Výstřednost a extravagance nejsou nic pro vás? Vsaďte na tradiční Ray-Bany s šestiúhelníkovými skly. Nemusíte se je bát vytáhnout kdykliv, protože neexistuje model, ke kterému by se nehodily.

V exkluzivních slunečních brýlích Dolce & Gabbana, které se pyšní masivní a extravagantní obrubou hranatého tvaru s širokými stranicemi, bezpochyby vybočíte z řady klasického, středního proudu. Brýle navíc sedí pohodlně na obličeji a příjemně kryjí oči ze všech stran. Transparentní šedo-hnědá barva jemně pozvedne luxusní i ležérnější outfity.

Objevte další stylové brýle Vogue z nejnovější kolekce Gigi Hadid. V brýlích vyjádříte váš styl a smysl pro osobitou image. Jste citlivá na světlo a bez slunečních brýlí nemůžete vyjít ven ani tehdy, když je venku zamračeno? Pak tyhle budou ideální. Mají totiž stupeň zatmavení číslo 1, proto je můžete nosit i v dešti:-). Kromě oranžové barvy jsou k dostání ještě se žlutými skly.

Sluneční brýle Ray-Ban z nejnovější kolekce BLAZE byly vytvořené speciálně pro sebevědomé lidi, kteří se nebojí porušovat pravidla. Noste je klidně jen k džínám a bavlněnému tričku a outfit tak zas pozvednete o level výš.

Tak tohle je naprostá pecka z nejnovější kolekce značky Vogue. Brýle jsou elegantní, plastové a téměř okamžitě zaujmou svým kulatým retro tvarem, tmavě červenou až vínovou barvou a jemným zlatým můstkem mezi očnicemi. Máte pocit, že je ve vašem šatníku nuda? Oživte ho právě tím, že si pořídíte tyhle sluneční brýle značky Vogue.

Už máte představu, jaký styl a tvar brýlí vám bude nejvíce vyhovovat? Pokud stále váháte,  přijďte si pro radu do našeho Easy Optic studia v centru Prahy, kde najdete pouze stylové a značkové brýle za skvělé ceny. Pokud jste z daleka, můžete vybrané brýle objednat online na www.easyoptic.cz. 

Reklama