Je tady podzim, chlad a sluníčko už tak nepálí. Plánujete ještě dovolenou?
Pokud ano, doporučujeme vám Kanárské ostrovy! Proč?

Stálá teplota a počasí jsou na Kanárských ostrovech skoro po celý rok. Tedy kromě léta, kdy se teplota trochu zvedne nad normál, jinak je průměrná teplota 28 stupňů.
Velmi často zde fouká slabý a příjemný vítr, který velmi potlačuje pocity vedra, takže se můžete opalovat a je vám příjemně. Na ostrovech skoro neprší a rozhodně nehrozí, že by vám propršela dovolená :-)))))).

Čisté moře
Pokud přijedete na Kanárské ostrovy, budete překvapení, jak jsou zde čisté pláže, břehy a moře. Nejsou zde po odlivu vyplavené mořské chaluhy, škeble a nečistoty jako v jiných přímořských zemích. Pláže jsou písčité a při koupání se vám nestane, že byste narazili na dně na ježka či kraba. Místní lidé, kteří odpovídají za uklízení pláží, dělají svou práci opravdu svědomitě, protože se nikde neválejí odpadky.

Soukromí
Pokud se chcete koupat na místě, kde není mnoho lidí, nemusíte ujít po pláži až tak moc daleko, abyste si našli nějaké příjemné místo. Naopak, většina turistů ze západního světa preferuje koupání blízko svého hotelu, takže těch, kteří vyhledávají odlehlá místa, zas až tak moc není. Navíc si můžete vybrat z koupání jak v moři, tak u bazénu ve svém ubytovacím zařízení, protože i dvouhvězdičkové apartmány mají ve své nabídce koupání v bazénu pro děti a dospělé.

Cenová dostupnost
I když letíte na Kanárské ostrovy skoro pět hodin, a tato dovolená, díky poloze ostrovů je již v kategorii „Exotická“, cena zájezdů není pro nás tak nedostupná.
Některé zájezdy na týden pro jednu osobu se pohybují od 10 000,- Kč. Pokud jedete jako rodina, cestovní kanceláře nabízejí na děti velké slevy, nebo jedno dítě dokonce zdarma. Určitě, když srovnáte ceny zájezdů do jiných přímořských oblastí, jsou tyto ceny normální.

Náš tip:
Více informací o Kanárských ostrovech žádejte na www.canariatravel.cz  nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu:
+420 / 2 / 24 94 70 00 nebo +420 / 2 / 24 94 65 59.