Děti silně vnímají, co je kolem nich. Buduje se tak nejen jejich estetika, ale díky správným hračkám také hodnoty, nebo správná motorika. Česká značka Czech Labels & Friends je zastáncem výchovy bez plastu. V celém konceptu nenajdete plastové komponenty nebo obaly a o to víc to platí i v případě dětské části tohoto prostoru. Všechny bytové doplňky, oblečení nebo hračky jsou lokální, z přírodních materiálů a s potřebnými certifikacemi.

Moe

MOE je značka, která má v portfoliu dětské oblečení, legíny, punčocháčky, botičky nebo stylové podkolenky.  Vše v minimalistické estetice vyrobené v České republice a na Slovensku – přírodní barvy a materiály a k tomu pohodlnost.

Chic by pig a DEVOTO

chic-by-pig-hraci-deka-od-1200-CZK.jpgDětská deka, 1200 Kč

Chicbypig-komoda-15-500CZK.jpg
Komoda, 15500 Kč

Chic By Pig – český výrobce chic nábytku a doplňků do dětských pokojů. Všechny produkty jsou jak sériové tak i na míru. Děti potěší, rodiče ocení. Jednoduchý design, špičková kvalita, vysoká bezpečnost a použití přírodních materiálů, to je to, co považuje tato značka za „chic”!
DEVOTO je malá lokální firma z Libčic u Prahy a kromě stylových dětských postelí nebo kolíbky představuje letos také první edice látkových hraček.

Pikle

pikle-1690CZK.jpg

Kufřík, 1690 Kč

pikle-1690CZK-.jpg                                                                                                                         Kufřík, 690 Kč

České hračky, které rozvíjí dětskou fantazii. V Pikle nenajdete hotové komplety a hračky s návodem k použití. To, jak si hrát, ví děti nejlépe! Výroba je po kusech a díky tomu každý jeden kus projde rukama designérek, které jsou zároveň maminky a všechny hračky vymýšlí. Pro tuto značku jsou důležité přírodní materiály. Jejich kufříky plné drobností jsou rájem pro fantazii malých kluků, holek nebo jejich rodičů a každý si podle nálady a chuti postaví z malých komponentů co má nejradši – kuchyňku, domácnost, nebo zařídí ložnici a obleče panáčky třeba do noční košile.

Beans

BEANS-leginy-590CZK-a-mikina-690CZK.jpgLegíny a mikina, 690 Kč

BEANS-390-CZK.jpg
Čepice, 390 Kč

Oblečení, které je navrženo a vyrobeno v České republice – z materiálu s atestem ECO-TEX Standart 100 (pro děti do 3 let) a taky z BIO bavlny s certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard). Nejlepší kvalita, kterou můžete nejmenším obléct. Certifikáty zaručují ekologickou čistotu výroby i konečného výrobku, čímž chrání životní prostředí, zdraví lidí zaměstnaných ve výrobě a v neposlední řadě i uživatelů biotextilu. Beans má v kolekci na výběr barevné potisky, cool témata a také jednobarevné kalhoty, trika nebo čepice.

LOLIPOP

P1016904-600x600.jpgPanenky, cena od 680 Kč

Panenky, které si necháte pro příští generaci. Vyrobeny v Čechách a ručně! Různé národnosti, různé barvy vlasů i očí – tak, aby každé dítě našlo v panence kus sebe, maminky či kamarádky. Značka Lolipop se také spojila s umělkyní NINAsilla a vytvořili limitovanou kolekci “Malých umělců”, mezi kterými najdete panenku podle Fridy Khalo, Vincenta van Gogha nebo Salvatora Dalího.