Galerie Harfa ožije od pátku do neděle slovenštinou. Budou se zde konat „Slovenské dny v Praze“ s bohatým programem pro děti i dospělé, ochutnávkou slovenských specialit a mnoha soutěžemi o věcné ceny.

 

HarfaSlovenské dny začínají v pátek 10. června a potrvají do neděle 12. června. Návštěvníci akce se budou moci seznámit s nejzajímavějšími slovenskými regiony a nechat se inspirovat, jak naložit s letošní letní dovolenou. K tomu jim může pomoci třeba výhra v některé ze soutěží. A ceny jsou opravdu lákavé, například bezplatný pobyt v některém ze slovenských hotelů, vstupenky do akvaparků a mnoho dalších.

Návštěvníky akce jistě zaujme také ochutnávka i u nás oblíbených slovenských specialit.

Generálním partnerem Slovenských dnů v Praze je „SLOVAKIA AQUAFUN PAS“

„Díky této akci můžeme přiblížit Slovensko nejenom starší generaci, která Slovensko dobře zná, ale představit tuto krásnou a nám velmi blízkou zemí i mladým lidem, kteří se dnes se slovenskou kulturou setkávají bohužel jen sporadicky,“ uvedla Silvie Soukalová, marketingová manažerka Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz


 

Galerie Harfa v pražských Vysočanech o 49 000 m2 obchodních a zábavních ploch na třech podlažích byla otevřena v listopadu 2010. Bez nadsázky ji lze nazvat obchodním centrem nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Součástí obchodního centra je také 1 600 míst k bezplatnému parkování. Střecha Galerie Harfa se od 28. dubna 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova.

Reklama