Vodní atrakce, termální bazény, originální programy, výhled na majestátní hory s obdivuhodnou přírodou. Právě proto patří Vodní park Bešeňová k těm nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím, o čemž jsme se přesvědčili i my!

Rychlá a levná doprava

Rádi cestujete, ale nemáte rádi dlouhé trasy či máte fóbii z letadla? Do Nízkých Tater se dostanete v pohodlí SuperCity Pendolino. Vlak nabízí klimatizované prostory, polohovatelné sedačky, bistro s nabídkou teplých i chlazených jídel a nápojů, zásuvky a Wi-Fi připojení.


Exkluzivní ubytování

Hotel Bešeňová*** je neodmyslitelnou součástí areálu vodního parku, který funguje na principu využívání horkých geotermálních vod. Nachází se v přibližné hloubce 2 000 metrů. V areálu o rozloze 1 000 m2 vznikl nový luxusní wellness hotel Galeria Thermal **** Bešeňová, které se zaměřuje na všechny náročné klienty toužící po zdravém životním stylu.

Některé ze 45 pokojů nabízí přímý vstup k bazénům s termální vodou, čímž se tento hotel vyniká a patří tak mezi jediným na Slovensku s touto privilegií. Vstupy do vodního parku jsou zahrnuté v ceně ubytování, a tak se můžete koupat do sytosti, bez dalšího příplatku.

Pobyt, který uzdraví vaše tělo, duši i mysl

Termální srdce Liptova nabízí celoročně dovolenou v termálních bazénech, které mají blahodárné účinky na dýchací a pohybové ústrojí, příznivé kosmetické účinky a díky lithiu působí pozitivně i na psychiku. Voda, která navíc pomáhá při léčbě urologických problémů, obsahuje vápník, hořčík, sodík, draslík, železo, mangan, sírany, oxid uhličitý a další minerály.

Ráj vodních nadšenců i Saunový svět

Milovníci koupání si přijdou na své v pěti bazénech s čirou vodou, ve čtyřech venkovních bazénech s geotermální vodou a na spoustě atrakcí. Nechybí tu osm tobogánů, divoká řeka, bazén s pulzující bublinou nebo vodní sopkou, řada vnitřních bazénů, možnost potápění, relaxační zóna a Saunový svět. Jeho součástí je moderní Saunový dům, kde si mohou návštěvníci užít jedinečné saunové rituály s hudebními nebo třeba světelnými efekty. Po výjimečném zážitku se pak mohou ochladit pod nekonečnými vodopády v Bešeňovské jeskyni. Zájemci mohou využít i masáže, procedury, navštívit zdejší restaurace a bary. Letošní novinkou jsou osvěžující saunové rituály a citrusová aromaterapie.


Výlet na Chopok

Pokud byste byste si odpočinuli dříve, než jste mysleli, vyrazte na horskou túru na Chopok. Nejvyšší hora Nízkých Tater, která nabízí panoramatický a dechberoucí výhled!

Vyrazte do Nízkých Tater a zapomeňte na všechny starosti.

Reklama