Řeč je o Ultrazvukovém zvlhčovači vzduchu BAYBY BBH 8000, ideálním doplňku dětského pokojíčku (nejen) pro horké letní dny. Díky velkému zásobníku vydrží slon zvlhčovat vzduch až po dobu 12 hodin a 5b30e15c02c66obrazek.jpgtichý provoz neruší spánek ani těch nejmenších. Více na www.bayby.cz .

Optimální vlhkost vzduchu by měla být v létě kolem 40 – 50 %. Jakmile poklesne pod 40 %, vysychají sliznice dýchacích cest a tím dochází k oslabení obranného mechanismu člověka. Příliš suchým vzduchem trpí především děti, které jsou citlivější a mohou reagovat podrážděním a sklony ke kašli či k dýchacím obtížím. Ideální volbu představují právě zvlhčovače vzduchu, jako třeba tento od značky BAYBY.

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ VZDUCHU BAYBY BBH 8000 VYPOUŠTÍ PÁRU SLONÍM CHOBOTEM


Sloni představují symbol štěstí nejen ve východních kulturách, ale po celém světě. Tento roztomilý sloník navíc umí vypouštět páru chobotem a postará se tak o příjemný vzduch v dětských pokojích. Zatímco vzhled hravého slona si zamilují především děti, jeho funkce ocení všichni rodiče. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BAYBY BBH 8000 byl zkrátka navržen tak, aby byl dobrým pomocníkem, ale i sympatickým kamarádem dětí.
5b30e1881b4b9obrazek.jpg

Velký zásobník na vodu 3,7 litru zaručuje dobu provozu až 12 hodin na jedno naplnění. Zvlhčovač disponuje nastavitelnou regulací zvlhčovacího výkonu a funguje na principu vysokofrekvenčního oscilátoru 1,65 – 1,75 MHz. Díky této technologii produkuje studenou páru a neovlivňuje teplotu v místnosti. Se zvlhčovacím výkonem 300 ml/h je vhodný pro použití v místnostech o velikosti do 25 m2. Jeho velmi tichý provoz umožňuje nerušený spánek našich nejmenších. Rodiče uvítají také funkci rozsvícení LED kontrolky v okamžiku nedostatku vody v nádržce a automatické vypnutí zvlhčovače. Další výhodou je fakt, že nejsou potřeba žádné filtry.

Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBH 8000 je 999 Kč.

Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz .