Nalezený šperk, který přinesl štěstí. To tu dnes ještě nebylo. Přečtěte si pozoruhodný příběh čtenářky s nickem Kuže, za který moc děkujeme.

Milá redakce, když jsem si četla dnešní téma, tak se mi okamžitě vybavila  „tretka", kterou nosím stále při sobě. Když ji nemám na krku na řetízku, tak je alespoň v peněžence, nebo v kapse. Není to nijak drahý šperk, ale pro mne má velký význam. Je to maličký kamenný přívěsek - slon.

A proč je mi tak drahý?  Vdávala jsem se ještě jako studentka a v době, kdy jsem promovala jsem vysadila antikoncepci a těšila se, že brzy bude miminko. Jenže příroda byla jiného názoru a já jsem tři roky marně čekala na tu úžasnou čárku na těhotenském testu. A když pak přišla, tak pak velmi brzy následoval potrat, pak další a další.  A pak přišlo další těhotenství a to bylo od začátku nějaké „jiné".  Bylo mi špatně snad ještě než jsme vstala z postele a nevolnosti se stupňovaly.  Nakonec jsme skončila v nemocnici na kapačkách, to už jsme neudržela ani lžičku vody. A po pár dnech jsem zase začala krvácet...

Tenkrát za mnou přišel lékař a opatrně mně začal vysvětlovat, že půjdu na ultrazvuk a pokud nebude miminku bít srdíčko, tak i toto těhotenství neskončí dobře. To srdíčko mělo být vidět už mnohem dřív, ale pořád se ještě čekalo, jjestli se nestane zázrak.

Na ultrazvuk se muselo jít přes dvůr nemocnice a když jsem tam přecházela, tak jsem trošku zakopla a sletěla na zem. Pod ruku se mi dostal kamínek, zvedla jsem ho a zjistila, že to není kamínek, ale sloneček. A jako by z něj přímo zářila jistota, že miminko žije.

Slonečka jsem držela v ruce celou dobu čekání  v čekárně a při vyšetření bylo skutečně všechno v pořádku. Pohled na to maličké srdíčko byl nádherný, miminko vyrostlo a dneska už chodí do čtvrté třídy. Je to krásná holka...  Sloneček byl se mnou i při porodu a vlastně je se mnou od té doby pořád. Jenom jednou jsme se rozdělili - když šla dcerka na operaci, tak ho dostala s sebou do nemocnice...  

Kuře

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To je moc krásný přběh a já věřím, že vám ten sloneček bude nosit štěstí dál

Máte také nějakou příhodu se šperkem, milé ženy-in? Jak vidíte, nemusí to být klenot z drahých kovů, ale úplně obyčejná věcička, která vám přinesla štěstí. Máte něco takového? Máte doma nějaký šperk, kterého si ceníte, protože jste ho dostaly od milované osoby? Našla už jste někdy nějaký šperk a přinesl vám štěstí, jako naší čtenářce?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama