Na rozdíl od mnoha žen miluji různé pokrývky hlavy. Zvláštní je, že v oblékání jsem docela konzervativní, ale v tom, co si narazím na hlavu, mi odvaha rozhodně nechybí. V čepicích a hučkách totiž nacházím zalíbení a jsem schopna nosit i sebepraštěnější modely. 
Na hučkách prostě ulítávám. V obchodech nemůžu projít kolem regálů s klobouky, barety a kulichy, aniž bych si něco nevyzkoušela.
Čepice nebo klobouk je vlastně docela užitečný doplněk, který dokáže vaše oblečení báječně pozvednout, změnit, oživit a dotáhnout.
Na jaře už nejsou ani tak pro zahřátí jako pro parádu.

A jaké modely nejvíc frčí?
Tralaláky pánského stylu. Jsou něco na způsob klobouků s užší, vzadu ohrnutou krempou, které byly oblíbené v šedesátých letech. Tehdy se šily z vlněného tvídu a nosily se k neformálním oblekům a plášťům sportovního střihu.
Ještě něco, nebo spíše někoho vám můžou tyhle kloboučky připomínat. No jasně, Petera Sellerse v roli nezapomenutelného roztomile potrhlého inspektora Clouseaua. Bez té jeho prapodivně pomačkané hučky si ho ani nedovedu představit.  No vidíte, a dnes je s oblibou nosí celebrity, tak proč ne vy?
Nosíte klobouky?
Posadila byste si na hlavu podobný model?

Reklama