Slipové vložky jsou dnes spjaty s každodenní osobní hygienou skoro každé ženy. Jsou diskrétní, funkční a přinášejí pocit čistoty ženám, které je používají.

Zcarefree výzkumu na téma „intimní hygiena“, který probíhal na internetovém serveru www.zena-in.cz vyplynula řada zajímavých informací, jež potvrzují jediné - moderní žena používá slipové vložky, zajímá se o jejich tvar, funkčnost a ráda se vrací ke své oblíbené značce.

Do výzkumu se zapojilo 1189 žen a 96 % uvedlo, že používá slipové vložky. Proč je používají? Opakují se čtyři hlavní důvody a těmi jsou: pocit stálé čistoty, ochrana spodního prádla, použití při slabé menstruaci a použití při gynekologických problémech. I když jsou slipové vložky určené pro každodenní péči o osobní hygienu mimo dny menstruačního cyklu, téměř polovina dotázaných žen je volí i pro ty dny, kdy je jejich menstruace slabá.

Co ženy očekávají od slipových vložek?

Za nejdůležitější funkci slipových vložek pokládají ochranu spodního prádla. Pak následuje pocit čistoty, svěžesti a sucha, diskrétnost a tvar, který se přizpůsobí tělu. Zajímavým zjištěním je, že řada žen řeší tvar slipové vložky, 67 % žen preferuje a má v oblibě slipové vložky oválného a zaobleného tvaru. Důležitým faktorem je také prodyšnost (slipové vložky umožňují proudění vzduchu, pokožka tak může dýchat) a pohodlí (slipová vložka zůstává přesně na svém místě, tedy žádné kroucení a posouvání).

carefreeSlipové vložky prémiové značky CAREFREE® splňují všechny požadavky moderní ženy. Především Vám umožní cítit se seběvědomě a bezpečně při všech Vašich aktivitách. Jsou spolehlivé, tenké a mají nový, zaoblený tvar, který kopíruje linii těla.

Můžete si vybrat ze šesti prémiových variant:

CAREFREE® Original, CAREFREE® Flexiform, CAREFREE® PERFECT FIT™, CAREFREE® with Cotton Extract, CAREFREE® Large a CAREFREE® Aloe. Navíc si můžete vybrat mezi parfémovanými a neparfemovanými vložkami.

Další tipy pro použití:

Chcete používat slipové složky při slabé menstruaci? Vyzkoušejte CAREFREE® Large! Jsou širší a delší než běžné slipové vložky. Vysoce absorpční jádro bezpečně uzamkne tekutinu uvnitř. Pocit svěžesti zajistí až 12hodinová kontrola nad nepřijemným pachem.

carefreeTip pro ženy, co nosí rády tanga: CAREFREE® Flexiform je slipová vložka, která byla navržena tak, aby perfektně seděla jak v klasickém prádle, tak i v tanga kalhotkách.

Dokonalá péče o intimní hygienu: Prémiová značka CAREFREE® nabízí své spotřebitelce péči o intimní hygienu dovést k dokonalosti - nabízí jí nejen slipové vložky, ale také intimní ubrousky a mycí gely. Pomáhá tak ženám cítit se svěží po celý den a jemně pečuje o citlivou pokožku intimních partií.

Inovace v rámci slipových vložek probíhá velice rychle - co se týče materiálů, užitných vlastností, tvarů a parfemace (např. tvar, prodyšnost, slipové vložky do tanga kalhotek, ve snaze co nejlépe naslouchat a vyhovět potřebám žen).

CAREFREE® nyní uvádí novou, cenově dostupnější řadu Breeze. Ta přínáší ultra tenké slipové vložky, které Vám umožní cítit se svěží při čemkoliv, co děláte.

Reklama