Dnes vyšel krásný článek o cestování v Tunisku. A my vám slíbili, že tři z vás odměníme za smysluplné náhodně vybrané příspěvky.

 

A tady jsou výherkyně:

 

 

 

Kocicka Letos se chystám poprvé k moři (tedy vlastně podruhé, před 6 lety jsem si namočila nohu v Benátkách v kanálu :-)) A tak bedlivě zkoumám a bádám, kam vyrazit. Chtěla bych se zeptat Meryl, jak se tam cítila jako žena Evropanka? Všude se mluví o různých zákazech na plážích, tak jak je to tam? A jaká byla cesta letadlem? Docela mě to tam táhne, ale většina těch zájezdů je leteckých a já ještě v sobě nenašla zatím dost odvahy:-)

 

hvenda - Milá Meryl..tak jsem se díky tobě na chvilku přenesla do Tunisu - alespoň v představách. Musím přiznat, že to byly představy velice příjemné. Bohužel letošní dovolenou strávím u moře......práce: Nejdřív sušení sena na třičtvrtěhektarovém sadě u našich na chalupě, a pak výměna oken, kompletní předělávání elektriky a vody doma.. a taky rekonstrukce koupelny!

 

Amélie - Ach jo, tyhle články mě zbytečně dráždí. Letos jsme si plánovali dovolenou v Tunisku, ale nakonec jsme dali přednost stěhování do nového bytu a hypotéce. Na dovolenou už nezbyde.

 

Gratulujeme, můžete se těšit na balíček s překvapením

 

A tady je ten článek, pod kterým najdete výše uvedené reakce.

Reklama