přiznává jako jedna z mála našich čtenářek Alenka. Co jí na slevových akcích vadí a proč je nevyhledává, to už se dočtete z jejího příspěvku

Milá redakce a čtenářky. Já naprosto chpu maldé maminky, které se snaží ušetřit každou korunu a věřím, že se jim to pomocí slevových akcí i daří. Ale já mám k tomu nějakou averzi a nemůžu si pomoc. Nejsem ani boahtá, ani rozmazlená, ale p několika pokusech, koupit si něco ve slevách, jsem to prostě raději vzdala.

Jednou jsem chodila mlsně okolo kabátu, terý byl na moji finanční možonost trochu přemrštěný. Ale strašně mi slušel a moc jsem po něm toužila. Řekla jsem si, že počkám, až budou slevy a potom si ho koupím. Nedočkavě jsem čekala na výprodej. Hned jsem naběhla do obchodu, aby mi náhodou můj vysněný kabátek někdo nevyfoukl před nosem. Stále ho měli, byl slevněn o 30%, což už mi přišlo přijatelné. Ale. nebudete mi věřit, najednou, když jsem si ho znova oblékla, začala jsem na něm hledat mouchy. Tady mi táhne v ramenou, kapsy by mohly být najiném místě, kdyby byl třeba o fous delší...Najednou se mi ten kabát nějak přestal líbit a nekoupila jsem si ho. Ale měla jsem dobrý pocit, že jsem ušetřila. To jsem cvok, co?

Vaše Alenka

Milá Alenko, s takový pocitem už se určitě setkala každá, nebo alespoň většina z nás, takže si z toho nic nedělejte

Text nebyl redakčně upraven

Reklama