Pokud se podíváte na reklamní letáky anebo billboardy u cesty, nevidíte nic jiného než různá cenová zvýhodnění. Přestože internetové ceny jsou většinou mnohem přijatelnější než ceny v kamenných obchodech, můžete ve virtuálním světě ušetřit ještě více, a to skrze slevové kupóny. V následujících řádcích vám prozradíme, jak vůbec slevové kupóny fungují a kde je všechny najdete.

Samozřejmě je naprostý nesmysl šetřit na úkor kvality. Ovšem naštěstí vznikl fenomén slevový kupón, prostřednictvím něhož můžete na mnoha e-shopech ušetřit nemalé peníze. Co internetový obchod, to jiný způsob slevy. Zatímco některý poskytuje po zadání slevového kódu dopravu zdarma, některý zase slevu na zboží či službu ve výši několika procent. Jestliže však nemáte čas hledat zdlouhavě slevové kupóny, nevadí, protože existuje portál, jenž všechny na jednom místě sdružuje.

Všechny slevové kupóny najdete na jednom místě
Slevové kupóny najdete na internetu na mnoha stránkách, nicméně spousta z nich není vůbec platná. Po zadání třetího neplatného slevového kódu se naštvete, prohlížeč zavřete a nenakoupíte nic. Pokud tedy nechcete být frustrovaná, stačí vždy navštívit jeden konkrétní portál, na němž najdete spoustu platných slevových kupónů. V podstatě vůbec se vám nestane, že by některý nefungoval, což vás určitě potěší, protože zadáváním kódů nebudete ztrácet čas jako doposud. Jedná se o webovou stránku Slevovykupon.net, kterou si nyní popíšeme trochu podrobněji. Představíme vám její kategorie i hlavní funkce.

Slevovykupon.net v číslech
Webová stránka Slevovykupon.net nabízí nejvíce slevových kupónů a akčních nabídek v českých internetových vodách. V současné době nabízí 1 202 slevových kupónů a 22 426 akčních nabídek od 12 175 obchodů. Stejně tak narazíte i na vzorky zdarma, jichž je momentálně 189, a v neposlední řadě na soutěže. Vyzkoušíte, zda při vás momentálně stojí Štěstěna? Pochopitelně počty se každým dnem mění, zejména nyní před vánočním obdobím je počet kupónů a akcí mnohem vyšší než v průběhu roku.

Slevové kupóny jsou rozdělené do přehledných kategorií
Slevové kupóny jsou z obchodů napříč různými odvětvími. Připravené jsou jak slevy pro maminky, tak i pro kutily, technologické mágy a spoustu dalších.

Cestování a auto
Pokud často cestujete a využíváte k tomu služeb různých společností, zavítejte do kategorie zaměřující se na cestování a auto. Sehnat tak můžete kredit ve výši 100 korun na první jízdu s Uber.com nebo ještě 25% slevový kód na všechno na e-shopu LonelyPlanet.cz.

Oblečení, obuv a doplňky
Pro ženy, které se velice rády oblékají do moderních kousků, jsou připraveny slevové kupóny a akce do obchodů s oblečením, obuví a různými doplňky. Seženete tak podprsenku Dorina s 30% slevou anebo 20% slevu do e-shopu Zoot.cz.

Pro děti a maminky
Pokud máte doma malé ratolesti, na své si přijdete v kategorii pro děti a maminky. Zakoupit si tak můžete těhotenské oblečení na Bonprix.cz, přičemž při registraci získáte na nákup slevu 150 korun. Svým dětem zase zakoupíte něco v e-shopu Pinkorblue.cz a uplatníte přitom vánoční slevu ve výši 540 korun. Jmenovat bychom tak mohli slevy donekonečna.

Slevovykupon.net nabízí spoustu zajímavých funkcí
Zřejmě už máte některé internetové obchody oblíbené, a tak se podívejte, zda nenabízí některý z nich zajímavé slevy. Přímo na portálu Slevovykupon.net můžete daný e-shop najít skrze vyhledávací formulář a zobrazí se vám aktuální slevy a akce včetně informací o samotném obchodě.

Reklama