Nakupujete rádi ve slevách? Pak pro vás máme aktuální informaci!

MAGNET Blancheporte pro Vás připravil novoroční slevy ve svém obchodě. Nyní ušetříte až 75 % oproti původním slevám ve všech kategoriích. Boty, bundy, svetry, košile... To vše můžete mít za neodolatelně nízké ceny na www.magnet-blanche-porte.cz. Se svým nákupem však neotálejte. Slevy platí posledních pár dní.

Na co se můžete těšit dále?

magnetNová kolekce jaro-léto2010 je již připravená a velmi brzy se vám představí v celé své kráse! MAGNET Blancheporte pro vás zajistí nejlepší kvalitu za super ceny. Vybírat můžete ze široké nabídky francouzské módy ve velikostech od 34 do 52, bytového textilu a dalších skvělých produktů.

Vaše nakupování na internetu je jednoduché, praktické a bezpečné.

Letošní léto bude plné barevných kombinací a vrstvení. Důležité jsou také materiály. Ty musí být lehké a příjemné. Více střihů, více barev, více velikostí - stačí si jen vybrat tu pravou a léto bude v pohodě.

Ať již máte ráda městský styl, nápadité detaily nebo dokonalou eleganci se vším komfortem, u MAGNET Blancheporte si vždy vyberete.

Podívejte se na věci ve slevě, třeba zrovna vám padne do oka kousek, bez které nebudete chtít být! Vše na www.magnet-blanche-porte.cz.

Reklama