Eva a Vašek spolu chodili více jak rok, než se kvůli množství práce odcizili a rozhodli se, že svůj vztah ukončí. Netrvalo tomu ale dlouho a oba zjistili, že si vzájemně chybí a začali se opět vídat. Na znovuobnovení svého partnerství si však nenašli příliš dobrý čas, začalo období karantény.
5e95a0291e8aaobrazek.png
Foto: Shutterstock

„Ne nadarmo se říká, že ‚dvakrát do stejné řeky nevstoupíš‘. Musím tomu dát bohužel zapravdu a mrzí mě, že jsem se do tohoto dobrodružství pustila i já,“ přiznává na úvod Eva.

„Po Vaškovi se mi moc stýskalo. Vím, že když jsme byli spolu, moc nám to neklapalo. Buď jsme se kvůli práci a cestování neviděli, a když už jsme si našli chvíli na sebe, hádali jsme se kvůli blbostem. Ale asi to tak má více rozešlých párů, když o toho druhého přijdete, najednou se na vše špatné zapomíná.“

Po třech měsících odloučení a času, kdy se Eva od Vaška odstěhovala do domu rodičů, se opět viděli a rozhodli se, že to spolu zkusí znovu a lépe. Eva se vrátila zpět do společné domácnosti a aby svá slova a plán ještě více utvrdili, vyrazili na prodloužený víkend na lyže do Itálie. V době jejich návratu již bylo jasné, že je čekají dva týdny v úplné karanténě a bez možnosti být aspoň chvíli bez sebe.

„Nejdříve jsme tuto situaci brali sportovně a snažili se na ní najít něco pozitivního. Užívali jsme si společné vaření, hráli jsme hry, cvičili jsme uprostřed obýváku, koukali na seriály… Jenže toto pohodové období skončilo zhruba po pěti dnech. Pak přišly na řadu trochu těžší debaty. O našem vztahu a o společné budoucnosti. Posilnění vínem ale nepadala příliš hezká slova a názory. Následujících několik dní se změnilo a čas v karanténě nebyl vůbec příjemný,“ svěřuje se Eva.

Oba partneři si uvědomili, že se nerozešli jen tak z ničeho, ale že jejich důvod nebyl ledajaký. Po jejich poslední „ovíněné“ promluvě spadli Evě i Vaškovi růžové brýle a bylo jasné, že slepení vztahu nebyl dobrý nápad.

„Najednou jsme spolu přestali komunikovat. Každý jsme si ten druhý týden karantény odžil tak nějak po svém. Už jsme nehráli hry ani jsme si společně nevařili. Žili jsme vedle sebe jako dva cizinci,“ vzpomíná na toto těžké období Eva a dodává: „Nemrzí mě, že jsme to zkusili znovu, Vašek je skvělý chlap, ale mrzí mě, že jsme to všechno uspěchali, já se k němu znovu nastěhovala a pak se uzamkli do domácí karantény, z níž nebylo kvůli té situaci cesty zpět. Přiznávám však, že se mi po dvou týdnech, kdy jsem jeho byt definitivně opustila, nesmírně ulevilo.“

Také si přečtěte:

Reklama