Můj zážitek s lékaři by se dal spíše nazvat zážitek lékařů se mnou neboli předsvatební operace.

Já jsem takový pacient,který jde k lékaři odjakživa opravdu až nutně musí.

Tehdy nastal podzim a blížila se svatba mé dcery.Každý kdo měl někdy svatbu nebo byl jejím blízkým účastníkem,tak ví co to obnáší.Tehdy se přiblížil konec týdne,kdy jsme měli na víkend naplánované pečení cukroví.

V pátek mě začalo být v práci nevolno,pobolívalo mě neustále břicho provázené zvracením.Sobotu a neděli jsem neměla vůbec čas na své neduhy myslet,protože jsem pekla a pekla.

V pondělí jsem se rozhodla přece jenom rovnou zajít na chirurgii,protože bolesti břicha neustávaly.Panu doktorovi se to vůbec nelíbilo a měl podezření na slepé střevo,proto mě chtěl volat sanitku a poslat mě do spádové nemocnice.Což jsem odmítla a slíbila jsem,že si seženu auto a nechám se odvézd do nemocnice ve které mívá on sám operační dny.

Musela jsem slíbit,že nepojedu v žádném případě autobusem.A jak jsem jela,no jasně že část cesty autobusem.Musela jsem si teprve odvoz sehnat a nechat rodině vzkazy,kde mě najdou.

V nemocnici mě nakonec hospitalizovali s tím,že mě budou slepák sledovat a bolesti rozhánět a pokud to nepomůže,tak teprve pak bude operace.

Ale já jsem všechny lékaře šokovala.Prostě jsem jím sdělila,že pokud operovat tak ihned,že za 14 dní se mě vdává dcera.Nedali si říct a mě bylo jasné že svatba je ohrožena.

Obrat nastal večer po nástupu primáře do služby,sám mě oznámil že operuje ihned .Ještě v noci jsem byla bez slepáku.

Ale nastaly mě problémy,neustále jsem zvracela.Nakonec se přišlo na to,že jsem alergická na léky.Vše se zlepšilo a v pátek mě propouštěli.

Víkend jsem prožila již doma se zašitým břichem a při mohutném pečení cukroví.Ve středu jsem šla na vytahování stehů a v sobotu jsem protančila celý svatební večer své dcery.

A já vlastně trhala rekordy a překonala sama sebe.Během 14 dní jsem napekla výslužku pro svatební hosty a ještě si odskočila na operaci.

Velký dík patří panu primáři,který mě rychlou operací zachránil svatbu dcery.Pokud by sledovali,tak bych na ní možná ani nebyla.

Lída

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


 

Vše si žádá oběti. Patrně jsi musela složit jako oběť slepák výměnou za manželské štěstí dcery. Míša

Na vaše e-maily na téma "Další prosím" se těším na redakce@zena-in.cz. Ten nejpůsobivější, tradičně odměníme.

Reklama