V pátek 18. února 2011 můžete být svědky pokusu o rekord lyžovat v sedmi krajích, sedmi pohořích, sedmi střediscích ČR v rámci jednoho dne! Zdolat tuto metu se pokusí lyžař a horolezec Pavel Trčala společně se zpěvačkou a skladatelkou Hanou Robinson. Cílem akce je podpořit nadaci Impuls, která pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou.

V sedmi českých zimních střediscích v sedmi různých krajích se během pátku 18. 2. 2011 uskuteční pokus o Český Ski Rekord. V každém z nich budou Hana Robinson se svým bratrem Pavlem Trčalou lyžovat společně s hudebními či lyžařskými hvězdami. Při pokusu o rekord je na lyžích doprovodí například zpěvačka a vášnivá lyžařka Olga Lounová, první česká držitelka olympijské medaile ze zimních olympijských her v alpském lyžování Olga Charvátová nebo mnohonásobný mistr světa v travním lyžování Jan Němec. Řidičem této mise nebude nikdo jiný než mistr světa v rallye Martin Prokop.

Cílem akce je nejen zdolání rekordu, ale hlavně podpora nadace Impuls pro nemocné roztroušenou sklerózou, které budou věnovány sponzorské dary. Zpěvačce a skladatelce Haně Robinson byla totiž před dvěma lety diagnostikována tato prozatím nevyléčitelná nemoc, ale snaží se i s tímto handicapem žít plnohodnotný sportovní život.

r

Akce se uskuteční pod záštitou agentury CzechTourism a dohledem agentury Dobrý Den Pelhřimov. Na akci nebudou chybět cereální tyčinky Corny BIG. Pokud vyrazíte v pátek lyžovat do zimních středisek, kde bude probíhat pokus o rekord, můžete se těšit na energetickou odměnu!

Pozor! Komu se podaří odhadnout, v kolik hodin dorazí posádka do vašeho střediska, může vyhrát celodenní permanentky do vybraných středisek nebo lyžařský zájezd CITY SKI pro dvě osoby. 

Seznam středisek, kde se v pátek můžete setkat s účastníky rekordu:

Zlínský kraj: Kyčerka

Moravskoslezský kraj: Bílá

Olomoucký kraj:  Kouty

Pardubický kraj:  Dolní Morava

Královehradecký kraj:  Špindlerův mlýn

Liberecký kraj:  Ještěd

Ústecký kraj:  Bouřňák  

Soutěž a více informací o rekordu naleznete na:  www.cityski.cz/rekord

Reklama