Věříme, že i díky dlouholetému působení naší módní redaktorky Dany Svobodové patříte mezi ženy, kterým módní trendy a styl nejsou cizí. Nás zajímalo, jak jsou na tom s módními trendy tři známé osobnosti, proto jsme se jich zeptali na jedinou otázku: Co pro vás znamená móda a styl?

Mahulena BočanováMahulena Bočanová

Upřímně řečeno se oblékám hezky a stylově ráda, ale nikdy jsem se nepřizpůsobovala módním trendům. Rozumná žena by měla nosit, co jí sluší, v čem se cítí dobře, s čím souzní její stav duše a vůbec její pohled na svět. Je nesmysl se jakkoliv znásilňovat a cpát se do neforemných blbostí a legín a barev, které jsou nám odporné, jen abychom držely krok s poslední módnou. Svůj styl mám, a to je ten, že vlastně žádný nemám.

Zuzana BelohorcováZuzana Belohorcová

Jako každá mladá žena, která chce být vkusně a trendy oblečená, i já sleduji módu a módní vychytávky. Ne všechno, co je módní a trendy, však musím za každou cenu mít. Důležité je, abych se v oblečení cítila příjemně a pohodlně a aby mi oblečení sedlo jako ulité. Vždy se řídím jedním pravidlem: v jednoduchosti je krása a méně je někdy více. Důležité je nebýt ničí kopií, ale najít si svůj styl, kterým budu specifická a jedinečná.

Robert VanoRobert Vano

Říká se, že: trendy trvají 14 dní, móda jednu sezonu, ale styl je na věky...

Elle Style Awards

O módě a stylu se v poslední době hodně mluví také v souvislosti se soutěží Elle Style Awards. V zahraničí si tahle módní událost vysloužila přezdívku módní Oscaři, a to hlavně proto, že se na ní objevují osobnosti, které by v módním světě neznal jen opravdu málokdo. V Čechách bude tato show uvedena 5. listopadu a věřte, že do klubu Sasazu se v ten večer sjedou opravdu velká jména - mezi potvrzenými hosty je nejen americká topmodelka Erin Wasson, ale také zkušené matadorky modelingu Cindy Crawford a Claudia Schiffer. A nebudou chybět ani české známé tváře...

Čtěte také

Co znamená móda pro vás? Je váš šatník vyskládán oblečením podle posledních módních trendů? Patříte mezi ty, kteří když slyší, že příští jaro bude v módě bledě fialová a zelená, utíkají shánět top kousky, které by hýřily těmito barvami? Nebo spíše dáváte přednost svému osvědčenému stylu a bojíte se jakkoliv experimentovat?