NESCAFÉ® Dolce Gusto®, nekonvenční prémiový systém pro přípravu kávy, dnes oznámil spuštění své nové globální kampaně „Creativity Reinvents The Classics“, ve které vystupuje will.i.am, slavný hudebník a držitel GRAMMY.  

Nová kampaň oslavuje schopnost tvůrčího ducha vytvářet vskutku jedinečné hodnoty, a to prostřednictvím paralely mezi kreativitou tvorby hudby a přípravy kávy.

„Srdcem“ kampaně je energický a dynamický spot v němž vystupuje světová superstar will.i.am a značka NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Režie se ujala dvě slavná jména z filmové branže: Diego Contreras a Salomon Ligthelm.

Ve spotu will.i.am aranžuje svoji vlastní verzi kultovního hitu (Sittin' On) The Dock of the Bay od Otise Reddinga. Tento záběr se střídá s pohledem na systém NESCAFÉ® Dolce Gusto®, který transformuje obyčejný šálek kávy na jedinečný kávový prožitek.

Jak říká i sám will.i.am: „Není nic kreativnějšího, než zdokonalovat klasiku.“  

will. i.m

Kromě krátkého reklamního videa nabízí kampaň lidem možnost skutečně poznat samotnou podstatu značky prostřednictvím společného rozhovoru s will.i.amem a Olou Perssonem, baristou NESCAFÉ® Dolce Gusto®. V tomto rozhovoru obě hvězdy svého oboru vysvětlují, jak přetvářejí klasiku, do které vnášejí svůj originální tvůrčí podpis.

Milovníci kávy se vždycky snaží najít tu nejlepší kvalitu i styl přípravy a konzumace svého oblíbeného nápoje. Kampaň „Kreativita zdokonaluje klasiku“ ukazuje, jak NESCAFÉ® Dolce Gusto® umí – díky tomu, že se inspiruje skutečnou kreativitou - nabídnout opravdový prožitek z kávy, který jde daleko za hranice toho, co člověk očekává.

Kampaň „Kreativita zdokonaluje klasiku“ celosvětově zahájí will.i.am 30. srpna, kdy na 48 hodin „ovládne“ facebookovou stránku NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Během této doby bude will.i.am fanouškům dobré kávy postupně dávat nahlédnout do zákulisí natáčení a fotografování celé kampaně formou exkluzivního materiálu – jedná se v podstatě o upoutávku na brzkou premiéru reklamního spotu Ta proběhne na globální facebookové stránce a sociálních sítích NESCAFÉ® Dolce Gusto® 1. září 2016 v 10 hodin, a záhy, 2. září 2016, i v televizi.  

Od 2. září mohou fanoušci shlédnout reklamní kampaň i online na www.facebook.com/dolcegustoczsk. Více informací o nové kampani naleznete pod tímto odkazem: www.dolce-gusto.cz

O NESCAFÉ® Dolce Gusto®:

  NESCAFÉ® Dolce Gusto® je originální systém na přípravu kávy, který se v současnosti prodává ve více než 80 zemích světa. NESCAFÉ® Dolce Gusto® představuje to nejmodernější v inovativních technologiích i elegantním designu a nabízí celou škálu prémiových kávových směsí. Milovníci kávy si tak mohou vychutnávat dokonalou kávu vytvořenou jim přesně na míru v pohodlí svého domova.

O kampani „Creativity Reinvents The Classics“:

V září 2016 spouští NESCAFÉ® Dolce Gusto® svoji originální novou reklamní kampaň „Kreativita zdokonaluje klasiku“, v níž se objeví všestranný umělec a kreativní inovátor will.i.am. Holistická reklamní kampaň, která oslavuje sílu tvůrčího ducha, přestaví také exkluzivní krátký film o podobnosti tvorby hudby a přípravy kávy, v němž účinkuje will.i.am. Film bude mít premiéru 1. září online a 2. září v televizi. Ve filmu will.i.am aranžuje svoji vlastní verzi kultovního hitu (Sittin' On) The Dock of the Bay od Otise Reddinga. Tento záběr se střídá s pohledem na systém NESCAFÉ® Dolce Gusto®, který transformuje obyčejný šálek kávy na jedinečný a nečekaný kávový prožitek. Kromě reklamního filmu kampaň divákům nabídne také čtyři inspirativní videa s will.i.amem a Ola Perssonem, baristou NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Formou společných interview protagonisté vysvětlují, jak každý ve svém oboru zdokonalují klasiku, do níž vnášejí svůj originální tvůrčí podpis.

Reklama