Alessandra Ambrosio
Růžové šaty s rozparkem vypadají mladistvě a natolik dobře, že bychom ani neřekly, že nedávno Alessandra oslavila 41. narozeniny. Jedná se o šaty od módní značky Ermanno Scervino. Jednoznačně nejsvítivější, které se na červeném koberci toho dne objevily. Elegantní, ženské a jemné.
profimedia-0718101629.jpg

Foto: Profimedia

Mariacarla Boscono

Asi nejodvážnější model, který jste na červeném koberci první den festivalu mohli vidět. Italka Mariacarla Boscono vynesla šaty od Jeana Paula Gaultiera, které mají dlouhý rukáv, jsou tvořené z průhledného tmavého tylu a doplňuje je vlečka. Italská hvězda si pod ně vzala korzetový pás a odvážný outfit doplnila špičatými černými lodičkami a ostře lemovanými černými linkami. 

profimedia-0718100082.jpg

Foto: Profimedia

Greta Ferro

Odvážné a sexy šaty od Armani nás rozhodně zaujaly. Hrudník je zdoben korálky, rukávy černými flitry a od pasu dolů tvoří outfit hustá sametová sukně, která sahá až na zem. 

profimedia-0718099857.jpg

Foto: Profimedia

Flora Dalle Vacche

Elegantní outfit, ve kterém Flora vypadá úchvatně. Velmi decentní a upnuté korzetové šaty černé barvy s délkou nad kotníky jsou jednoduché a působí minimalistickým dojmem. Skvělé sladění s botami.

profimedia-0718099194.jpg

Foto: Profimedia

Raffey Cassidy

Předvedla roztomilý model z dílny Valentino. Krátké minišaty vynesla anglická herečka, která vsadila na trendy béžovou. Tento outfit má snad všechno – rukavice, síťované punčochy, třásně a kamínky. Nutno podotknout, že méně je někdy více a možná by neškodilo se tím více řídit.

profimedia-0718148365.jpg

Foto: Profimedia

Zdroj: Profimedia, Insider, Harpersbazaar, Observer

Reklama