Jaromír Jágr
Český hokejový útočník ve svých jedenapadesáti letech ještě stále oficiálně neukončil profesionální kariéru, a tak není divu, že na děti zatím nebyl čas. O potenciální matky svých potomků ale nikdy neměl nouzi. Chodil například s Lucií Borhyovou, Ivou Kubelkovou, Andreou Verešovou nebo s Veronikou Kopřivovou. S žádnou z nich se ale nerozhoupal ani ke svatbě, ani k dítěti, a tak všechny postupně ztratily trpělivost. Přes tři roky se po jeho boku objevuje o třiadvacet let mladší Dominika Branišová, ale ani s tou zatím žádné zásadní životní rozhodnutí neudělal. Loni v únoru v rozhovoru pro iDnes uvedl, že děti má moc rád a pořád mu ještě zbývá nějaký čas, aby zplodil potomka. Podle něj není hrdinství si dítě udělat, ale je velká frajeřina ho vychovat.

64de8dbbb6b24blobid0.jpg
Foto: Michael Wifall, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Marek Vašut
Mezi svobodné a bezdětné se řadí i charismatický herec, který letos oslavil už třiašedesáté narozeniny. Svatby se u něj třeba ještě někdy dočkáme, ale dětí prý určitě ne. V pořadu Tenký led Dany Morávkové herec prozradil, že už je na roli otce příliš starý. Sedmdesátiletí tatínci mu prý neimponují a reprodukční materiál lidí jeho věku už není tak kvalitní.

64de8df165854obrazek.jpg
Blanka Borová (Karolína Černá), CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Leonardo DiCaprio
Své nejen herecké zkušenosti už by ve svých osmačtyřiceti letech přeci jen mohl slavný hollywoodský herec předávat svým potomkům, ale ani k tomu zřejmě nikdy nedojde. Důvodem má být stav planety, za jejíž záchranu sice aktivně bojuje, ale moderní civilizace už udělala jen těžko napravitelné škody. Leonardo DiCaprio se zatím ani neoženil a celý Hollywood vtipkuje o jeho zálibě v ženách určitého věku. Jakmile se totiž jeho partnerky (většinou z řad modelek) přiblíží pětadvacítce, jsou odejity a záhy nahrazeny někým mladším. 

64de8e9461c36obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Jiří Lábus
Mezi staré mládence se řadí i třiasedmdesátiletý český herec, který nikdy neměl moc štěstí v lásce. V rozhovoru v rámci pořadu Nevyslovené monology uvedl, že to několikrát vypadalo, že dospěje ke svatbě, ale nakonec z toho vždycky vycouval. Jedna z jeho bývalých přítelkyň mu dokonce řekla, že je citovým mrzákem.

64de8f0439ab5obrazek.jpg
Foto: Petr Novák, Wikipedia, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia Commons

Keanu Reeves
Minulost osmapadesátiletého herce, který patří k těm nejdobrosrdečnějším v celém Hollywoodu, je tragická. V devadesátých letech totiž jeho dcera zemřela při porodu a o dva roky později přišel při autonehodě i o přítelkyni. Dlouhá léta žil sám a s novou přítelkyní na červeném koberci se ukázal až v roce 2019, po jeho boku je umělkyně Alexandra Grant. Na děti ani svatbu to ale už nevypadá. 

64de8fbed08f8obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Zdroje: iDnes, Wikipedia, Tenký led Dany Morávkové, Nevyslovené monology

Čtěte také: